Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a rémálmok ellen?

Mit tegyek a rémálmok ellen?

Figyelt kérdés

Múltkor azt álmodtam, hogy éppen egy kislányt rontok meg. Nem tudom szebben megfogalmazni.


De van olyan is, hogy azzal a rokonommal álmodok, aki meg velem tett ilyeneket.


Még mindig rosszul érzem magam amiatt, amit álmodtam, pedig nem tehetek róla, nem tudtam magamat irányítani. Mit tehetnék az ilyen álmok ellen? Pszichologushoz járok, nem ez miatt, de nem tudok beszélni a problémáimról.


17l



2017. okt. 28. 18:14
 1/3 anonim válasza:
Én régen amikor féltem hogy megint rosszat fogok álmodni, akkor elalvás előtt mindig arra gondoltam amitől félek hogy azt fogom álmodni. Tudom hogy ez így elég fura de nekem bevált. Szurkolok:)
2017. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából időszakosan jelentkeznek a rémálmok. Úgy, hogy 4-5 alkalom egymás után és aztán hetekig semmi. De most szerintem az kavart be, hogy találkoznom kellett volna a szünetben vele. (Nem tud erről senki, de volt kifogásom miért nem tudok menni)
2017. okt. 28. 18:32
 3/3 anonim válasza:
0%
démonk keze van benne gonosz szellemek meg kellene tőle szabadulni addig is áll ellenük!Jézus a szabaditod!Hozzá kell hogy gyere!
2017. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!