Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Újra fellobbant a...

S. O. S. Újra fellobbant a pánikbetegségem/szorongásom, és holnap Pestre kell mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem szedek semmilyen gyógyszert, csak magnéziumot, folsavat, b vitaminokat, valamint egy Brandenburg Neuro nevű készítményt, tehát semmi "gyógyszert". Kb 2 hete fellángolt a pánikbetegségem, olyan erős pánikrohamom volt, hogy úgy éreztem azonnal meghalok és kiabáltam a körülöttem lévőkkel. Jelenleg keresek pszichiátert. Holnap fel kell mennem Pestre egy 4 órás oktatásra, és rettegek, hogy egy ilyen szintű pánikroham megint rám tör. Mit tegyek? Van itthon 0,25-ös és 0,5-ös frontin, ha baj lenne.
2017. nov. 13. 19:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg és ne pattogj azon, hogy ÚRISTEN mi lesz, ha előjön a pánikbetegségem... szerintem ez az elsődleges gond...már alapból "pánikolsz" mi lesz, ha pánikrohamod lesz... nem lesz, nézd a csajokat (pasikat, ha lány vagy, habár a mai világban kitudja ki mit néz :D), nézz ki az ablakon... esetleg vigyél könyvet és olvasd... továbbá mondd meg az oktatónak is, hogy mi a probléma..miért olvasol stb (ha probléma lenne)... csak az agyad szüleménye az egész, semmi para! ^^
2017. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz esetleg magaddal vinni valakit, az úton nem lesz társaságod? attól könnyebb lenne maga az út. esetleg betársulhatsz valaki mellé a kocsiba, vannak ilyen applikációk/honlapok, ahol útitársat keresnek, de az ismerőseidet is megkérdezheted, hátha megy valaki Pestre. minden fejben dől el, ne pörögj erre rá, bár tudom, könnyű mondani. valamivel tereld el a figyelmed, rakj esetleg a telefonodra valami gondolkodtató vagy érdekes játékot, és döntsd el magadban, hogy nem lesz semmi gond. esetleg beszélj óra előtt az oktatóval, és mondd el neki őszintén, milyen problémád van, biztos megérti és akkor megnyugszol, hiszen ha pl. óra közben felállsz és kimész, akkor nem kell neki magyarázkodnod.
2017. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Hála Istennek SEMMI bajom nem volt, végig teljesen nyugodt voltam és utána még egy kis időt magamra is tudtam szentelni, így beugrottam az Aréna Plázába. Köszönöm a segítséget :)

2017. nov. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!