Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ilydn gondolataim?

Miért vannak ilydn gondolataim?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, nagyon szeretem a páromat.

Viszont vagy 2 éve depressziós vagyok, ez eddig nem zavarta a kapcsolatunkat, ő sokat segített, mellette sokkal jobban érzem magam.

Viszont egy ideje olyan gondolataim vannak, hogy mi van, ha elhagy ( tudom, hogy ez nem fog megtörténni, de mégis nagyon rosszul érzem magam e miatt) olyankor szabályosan szorongok, rossz kedvem van, ok nélkül. Vagy ha chaten nem ír 20 percig, akkor is időnként ( nem mindig, van amikor pl egy óráig nem ír, és én egyáltalán nem idegeskedem) ugyan ez a "pánik" jön rám, amit így tiszta fejjel nem is értek, hiszen ennek nem kéne, hogy probléma legyen, nem várom el tőle, hogy mindig aktív legyen.

Nem is értem, miért vannak időnként ilyen gondolataim, miért kezdek el szorongani ilyen dolgok miatt...

Ez valami személyiségzavar? Vagy köze lehet a depressziómhoz? ( megjegyzem, szinte az már teljesen elmúlt)


2017. nov. 15. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a depressziód nem múlt el, csak más tünetekkel jelentkezik.Orvosnál, pszichológusnál jártál már? Jó lenne felkeresned egyet.
2017. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!