Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírok emberekkel együtt...

Nem bírok emberekkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
Lehet nem ide való téma, nem tudom. De nem bírok se csoporban, sem más mellett órákon keresztül meglenni. Idegesítenek az emberek, az álszentes dolgaik, a felesleges beszédek, hogy alkalmazkodnom kell olyanhozmakihez nem akarok. Hol van olyan munka, ahol egyszemélyben lehetnék? Rettenetesen lefárasztanak az emberek, és nem érdekel a nyűgük sem, sem az észosztásik. Hogy lehet ezt kibírni egyáltalán? Milyen munkák vannak ahol egyedül lehetek?

2017. nov. 16. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pörgős szalagmunkák eléggé lefárasztják az embereket h ne legyen kedvük pofázni.
2017. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami maszekolás nem érdekel? Sokféle tevékenységet végeznek otthon. Néhány ismerős akiről tudom hogy szabad az említett közösségi légkörtől: otthon dolgozó könyvelő, vízvezeték szerelő, lakatos. Valamikor évet halasztottam a fősulin és addig a szülői gazdaságban tevékenykedtem, amit imádtam mert szintén egy leválás volt a társadalom mókuskerekéről.

Amúgy jót ír az 1. válaszoló is, mert például a sorkatonaság elviselhetetlen volt ott ahol a többiek nem voltak lefárasztva, ezért mindig marták akit csak lehetett. Viszont a repülősöknél ahol 24 órás szolgálatban le lettek fárasztva a repülők helyzetének térképre írásával én meg alegység ügyeletesként úr voltam, az volt a kánaán. Pedeig az is tömeg volt.

2017. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őstermelő,kamion sofőr/fuvarozó,nehézgépkezelő hirtelen ezek jutottak eszembe
2017. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem bírok, de szimplán leszarom őket, ha épp nincs kedvem hozzájuk.Azért vannak kedves, normális kollégák is, ők nem zavarnak, az idiótákat meg nem veszem komolyan.Egyetlen dolog zavar, hogy tempóban néha alkalmazkodni kell, én meg csak a magam tempójában vagyok képes dolgozni, ahogy kedvem tartja.Nos, kedvem az meg általában sosincs...
2017. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!