Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Szisztok segítséget szeretnék kérni mert valami nagyon nincs velem rendben de nem tudom hogy mi.

16 éves lány vagyok.

Mindig is nagyon pozitiv személyiség voltam és mindig tele voltam energiával. Sőt a családom és a barátaim mai napig igy látnak engem. Szóval amikor emberek között vagyok akkor szinte mindig teljesen jol vagyok, tele vagyok energiával és életkedvel de amikor egyedül maradok(pl: hazaerek az iskolabol) akkor sokszor teljesen magamba zuhanok sokszor nem is tudok ébren maradni bármennyire is szeretnék. Néha azt sem tudom megmondani hogy mitőll érzem magam rosszul egyszerűen csak rossz lesz a közérzetem és mindenben a rosszat látom. Ám néha pedig egészen pontosan tudom hogy mi a baj ezek szoktak lenni például hogy annyi minden kell a suliba higy egyszeruen képtelen vagyok minden megcsinálni vagy vsak akkor ha hajnalig fent vagyok illetve a másik dolog ami talán még az előzőnél is jobban megvisel az az állandó napról napra élés tehát hogy egy mókuskerék az egész minden napom ugyanabból áll és semmi ujdonság nincs. De mint mondtam néha pedig valami teljesen más szomorú érzés fog el amire nem is tudok magyarázatot találni. És ebben csak az nagyon fura hogy alapvetően az emberek szemében meg közelében még mindig én vagyok az energiabomba aki mindig pozitiv és erős és magabiztos.

De egyedül sokszor még a magabiztosságomat is elveszítem és csak a hibákat találom magamban.

Szóval ennyi lenne köszönöm hogy elolvastad és a válaszokat is előre köszönöm szépen.



2017. nov. 19. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kifelejtettem. Nem tudom mennyire fontos de sokszor vannak kényszer cselekvéseim pl este csak akkor tudok elaludni ha a elötte végig csinálom a szokásaimat. Ez nem annyira megterhelő szerencsére nem sok van belőlük.
2017. nov. 19. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok.Mindig mindenki szemében egy optimista energiabomba de otthon vagy ha egyedül vagyok tiszta depi.És nem az a bajom h szeretek a figyelem középpontjában lenni mert nem szeretek.Szerintem valami mentális akármi lehet.Én zenét hallgatok ha ilyen van és általában megnyugtat.Amúgy lehet azért is vagy/vagyunk ilyenek mert megpróbálunk megfelelni tudatalatt és ez fel sem tűnik.
2017. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen van benne valami amit mondasz. Nagyon furcsa érzés. A zenét én is próbáltam de néha csak rontott a helyzeten.
2017. nov. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!