Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálják azt a szüleim,...

Miért csinálják azt a szüleim, hogy akármi bajom van elkezdik, hogy csak bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Még egy fáradt vagyok ra is, vagy hogy fáj a torkom.

Ha meg lázas vagyok, akkor meg végképp, hogy csak bolond vagyok, majd kihívják az elmegyógyintézetet.


Magukat persze tudják sajnáltatni, nem is erről van szó. Ez milyen nevelési módszer? Azt hiszik ettől majd megijedek és nem szimulálok, vagy mi, de ha tényleg igaz? Nem szoktam ilyenekkel szórakozni.


2017. nov. 20. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés:

"Kaphatok Tőletek segítséget, vagy inkább mástól kérjek?"

2017. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nem jellemző egy szülőre, a háttérbe nem az lehet hogy párszor beetetted őket? Mert akkor érthető, ha nem akkor a szüleiddel elég nagy bajok vannak.

Amúgy meg jogod van elmenni a dokihoz hogy megvizsgáljon!

2017. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem etettem be őket soha. Inkább még tüdőgyulladással is behajtottak, meg 39 fokos lázzal is. Mert nem szabad hiányozni, azon bukik a félév, ha nem vagy ott betegen. A hányásos vírusra is kitalálják, hogy direkt hánytatom magam, nehogy iskolába kelljen menni.

Most meg ez a bolond vagyok a szövegük.

Pedig kitűnő tanuló vagyok. De még 3.-ban is beküldtek 39 fokos lázzal, qmikor semmiről se maradnék le. Ha hazaküldtek is engem csesztek le.

2017. nov. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!