Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akaratlan nevetés mitől lehet?

Akaratlan nevetés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha a barátokkal, kollégákkal, családdal, vagy a párommal vagyok akkor beszélgetés közben nevetés jön rám. Ha szomorú dologról van szó akkor is. Visszatartani nem tudom hiába is próbálom. Például párom mesélte hogy régen megakadt a torkán egy gyümölcs. Szomorúnak tartottam mégis nevettem. Vagy anyósomék veszekedtek ebéd közben. Szintén rám jött a nevetés. Borzasztó kellemetlenül érzem magam miatta. Ilyenkor nem nézek rá a másikra, kerülöm a szemkontaktust mert akkor egyből elnevetném magam. Stresszhelyzetben és nyugalmi helyzetben is előjön. Pszichológusnál voltam miatta, megvizsgált azt mondta nincs ide tartozó betegségem. Valaki tudja mi lehet ennek az oka? Illetve mit tudnék tenni ellene? Kérlek segítsetek! 25/N

2017. nov. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rendellenességnek vagy nagyon egyedi problémának. Főleg kislányoknál figyeltem meg, hogy a lámpalázukat ilyen akaratlan nevetéssel leplezik. Szerintem ha szimplán megnyugodnál, az már sokat javítana ezen. :)
2017. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!