Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbeteg lettem?

Kényszerbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Az egész vagy 2 hete kezdődött azzal hogy elkezdtem gondolkodni azon hogy meleg vagyok esetlegesen... majd rájöttem hogy nem vagyok az... mivel hát rám jön a hányinger ill. lankad a nemi szervem is. Majd ez elmúlott valahogy és már csak az volt bennem hogy biszex vagyok... aztán elhessegettem ezt is evvel az indokkal. Most ott tartunk hogy úgy érnek ezek a meleg gondolatok mint derült égből villámcsapás. Majd 20 percig ezen agyalok a semmiért. Ezek szerintem a családi problémák meg a két iskolába való tanulás okozza( külföldön élek és jövőre haza megyek véglegesen ahol folyatatom majd az iskolát). Illetve rengeteget stresszelek. Meg a szüleim is elválnak majd ha haza megyünk mert erre a "kalandra" rá ment a házasságuk is. 15/f
2017. nov. 25. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Pszichológussal már beszéltünk.. kifejezetten én kértem anyámat hogy keressünk fel egyet mert éreztem hogy valami gáz van velem.
2017. nov. 25. 22:58
 2/6 anonim ***** válasza:
És a pszichológus mit mondott eddig?
2017. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még sajnos csak az időpont van meg.
2017. nov. 26. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez kényszerbetegség is. Velem is ugyanez volt.
2017. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó tudni hogy nem vagyok vele egyedül :)
2017. nov. 26. 19:47
 6/6 anonim válasza:
Szia az a lenne kérdésem hogy végűl a pszichológus mit mondott ???
2018. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!