Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen probléma lehet emögött...

Milyen probléma lehet emögött az érdekes dolog mögött?

Figyelt kérdés
Ha például olyan gyakorlatot csinálunk tesin, aminek az a lényege, hogy egy körben állunk és az előző ember mozdulatát kell megismételnem, akkor egy idő után érdekes húzó érzés lesz a fejemben és úgy érzem, szédülök, elájulok. Ugyanez van akkor is, ha mondjuk valamilyen csapatsportban gyorsan kell követni egy mozgást, vagy az autóban nagy sebességnél. Régen pl. a hintában is féltem, pedig az nem volt gyors. Nem a sebességtől félek, hanem a ritmikus dolgok felfogása mintha zavart okozna a fejemben. Ez lehet szorongásos tünet is? Mert azom van.
2017. nov. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, vérnyomással van kapcsolatban. Nincs fülzúgásod? bár nem értek hozzá nagyon.
2017. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen, kardiológián teljes kivizsgáláson, volt 24 órás vérnyomásmérés is. Minden rendben van.
2017. nov. 26. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló dolgot érzek angol szintentartó gyakorlaton. Ez annyiból áll, hogy videón meghallgatunk/nézünk egy szöveget, a tanár felolvassa (mondatonként), mi pedig szintén mondatonként elismételjük. Egy rövid idő után ahogy megunom, feszült leszek és jönnek ezek a tünetek, amiket leírtál. Az én esetemben biztos, hogy a feszültség okozza. :)
2017. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nálam is valószínűleg a szorongás váltja ki. Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz ;)
2017. nov. 27. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:
figyeld meg, hogy pl. autóban emelkedő, lejtő után van-e ez az érzés, vagy tesin felállás után van-e.
2017. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!