Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóban a Rivotril a legerőseb...

Valóban a Rivotril a legerősebb nyugtató és szorongásoldó?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
A Xanax (Frontin) erősebb, kb. 1 mg tudja azt a hatást mint a Rivo esetében a 2 mg. De minden benzó erősnek minősül. Csak óvatosan!
2017. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
A rivo erősebb, mint a frontin/xanax, de valójában embere válogatja. Valaki az egyiket észre sem veszi, de a másiktól kifekszik, más meg fordítva. Nem tőlem tudod, de az alkohol fokozza a nyugtatók hatását, a nyálfolyós bambulástól a 3 napig alváson keresztül a halálig. Ezek veszélyes drogok, jobb lenne inkább elhagyni őket, és sporttal, szexszel, vagy pecázással lelazulni. Tapasztalatból beszélek, súlyos függő voltam, 1 éve letettem, de még nem jött helyre teljesen az agyam. De már annak is örülhetek, hogy túléltem az elvonást, és nem maradtam zombi.
2017. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyik egy rohadt erős méreg. És már kutatások kimutatták, hogy azok között akik ilyen szutykokat szednek, több az öngyilkos és az öngyilkos gondolattal rendelkező. Úgyhogy hajrá.. a szorongást TE magad meg tudod szüntetni bogyók nélkül csak a birka emberek azt hiszik hogy a gyógyszernek nevezett méreg majd segít. Érdekes az senkinek sem tűnt fel, hogy van aki évtizedek óta szedi és nem gyógyult meg. Akkor most valóban gyógyszer?!
2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2 db Rivotril még erősebb.
2017. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A klonazepam(rivotril) hatoanyag kulonbozik az alprazolamtol(frontin,xanax).

Igy ezek nem is hasonlithatoak ossze, plane, hogy a klonazepam hatasmechanizmusa lassabb, elnyujtottabb, a felezesi ideje is tobb, mint az alprazolamnal.(12 ora.) Igy a klonazepam lassabban hat, es lassabban urul ki, mig az alprazolam gyorsabb hatasmechanizmusa reven 30 perc alatt mar erzekelheto hatast valt ki. (Dozistol fugg, termeszetesen..) Azonban hamarabb kiurul, teljes megvonas eseten egy honap alatt lenullazodik a koncentracio. (A felezesi idot tekintve is hamarabb kiurul, igy tobbszor igenyel utanpotlast, legalabb napi 1x.) Azonban a tortrnet itt nem er veget, mert mindket hatoanyag erosen addiktiv. Tevhit, hogy a rivotril a legaddiktivabb gyogyszer. A benzodiazepin csoport legtobb hatoanyaga hasonloan addiktiv. Az alprazolam is ide tartozik. Igy, ha az orvos az egyiket a masikra csereli, mar gond van. Ezt altalaban a kialakulo tolerancia miatt teszik, figyelmen kivul hagyva a ket szer kozotti kereszttoleranciat. Az en tanacsom az, hogy maradj annal, amit mar elkezdtel, felesleges valtogatni, mivel az adagolas is kulonbozo, plane a hatasmechanizmust nezve, alprazolamrol klonazepamra valtaskor az a "hirtrlen" erkezo hatas nincs, ez megnoveli az abuzus es a tuladagolas eselyeit. Mindenkepp annal maradj, amit mar elkezdtel! Tovabbi informaciokert irj privat uzenetet. Amennyiben a kerdes csak erdeklodo jellegu, remelem segitettem.

2017. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ketamin pl. ütősebb, nem kicsit.
2017. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

5#

A rivotril erosebb mint a frontin vagy a xanax. A nagymuterom gyógyszerész es ő is megmondta. Droggent is szoktak hasznalni. En szedtem frontint is xanaxot is egyiktol sem lettem huu de “rosszul” pedig 1mg volt. Rivotriltol (2mg) viszont egyszer korhazba is vittek mert masnap olyan voltam mint egy drogos,kába voltam. Frontin semmi extra a xanax meg ugyanaz.. a rivotril meg ki üt fixen.

2020. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én probaltam mindet.

Frontinbol volt hogy 3-5 szemet vettem be 1mg. Kellemesen ereztem magam,nem voltam magamnal teljesen.Enyhe,gyengébb drog vagy fű hatashoz hasonlítanam. A rivotril nem volt ilyen buli,egyszer bevettem 2mg egy szemet,masnap is ereztem elegge :D a frontin meg másnapra hol volt hol nem volt talan igaz se volt,aztan rivobol 4szemet bevettem minden ok volt elaludtam masnap reggel mint egy drogos fel volt dagadva a fejem beszelni is alig tudtam jott a mentő es vitt gyomormosasra. A rivotril nehezebben szivodik. A frontin hamar ezert nem erzed a hatast másnapra. Rivotrilnal ez maskepp mukodik.. de szerintem nekem legalabbis erosebb a rivotril. Mert ha Egy 2mg Kiüt akkor több mar egy masik dimenzióba kerget. Fiatalság bolondság ki probaltam de ennyi. Ha akarod csinald de csak azert mert kivancsi vagy.. es ne a legerosebbel kezdj!!! Bar egyik sem ajánlatos de aki akarja ugyis csinalja.

2020. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Azaz egy szem 2mg*
2020. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A frontin hatását félórán belul erzed(attol fugg hany mg) van ra esely hogy 15-20p legalabb mig erzed.

Rivotril kb 30-40 perc mig teljesen erzed..akkor kezdodik a buli.. a bevétel utáni az csak a bevezetés..már azt is lehet erezni 15p utan de nem ugy mint a frontint hogy attol mar odaig magadhoz nyulsz, (mig a rivo hat teljesen)vagy a pasidra rairsz hogy hianyzol meg csomo hulyeseget csinalsz tole amire masnap fogod a fejed🥴 De mivel lassabban erzed a hatast A rivotril olyan erovel is fog ki ütni. De Ez tenyleg emberfuggo. Természetesen a lenyege hogy mennyire eroset veszel be belole,es hogy hány szemet. Viszont nem szabad rivotrilbol 3tol tobbet bevenni mert masnap akkor annyi..johet a mentő orvos. A frontin elalvás utan mar felszívódik rivotril az nem! Azert is visznek altalaba gyomormosasra embereket persze ha tobb szemet vettek be.. egytől semmi baj nem lesz. Frontinbol volt bevettem egy üveggel semmi bajom nem volt. Kicsi kaba de ennyi. Na de a rivotril az adott nekem brutálisan.. szoval donsd el te magad melyik az erosebb. Egyebkent a rivo az droggent is van nyilvánítva.mivel olyan a hatása. Mamam szerint ra isznak es jol érzik magukat azaz jo kis drogos feeling,ilyen a frontinnal ritka. Ez is tapasztalat annal max beporogsz de az kifejezetten szar.

2020. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!