Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed más is Medazepamot...

Szed más is Medazepamot régebb óta önmagában, más gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy 8-12 hetet nem szabadna meghaladnia a kezelési idejének, én meg több éve szedem. Előtte velaxint szedtem mellette, de arról leszoktam kb fél éve. Most nagyon depressziós vagyok, életunt, letargikus, néha agresszív, ingerlékeny. Nem is igazán nyugodt vagyok, hanem álmos, és fáradt. Ha csökkentem az adagot, akkor gyomoridegem van, és felmegy a pulzusom.Tudom mindenkinél más hatást válthat ki, de kíváncsi lennék más tapasztalataira is.

2017. jan. 27. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Pótold valami növényi nyugtatóval ha csökkented az adagot. A Medazepam jó kis nyugtató, de nehezen bomlik le, hosszú a hatása.

2017. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben szedtem fiatal koromban napi 2x1/2 Rudotelt. Jelenleg évek óta 0,25-ös Xanaxból este egy felet szedek.
2017. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!