Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám öngyilkos hajlamú,...

Anyukám öngyilkos hajlamú, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 3 gyerekem van. Anyukámat magunkhoz vettük néhány éve, mert krónikus beteg és nem tudta már ellatni magát. Azt hogy folyton morog és semmi nem jo, és semmi nem tetszik neki már "kizartam" a tudatombol. tegnap reggel rosszul lett, hívtam mentőt, kórházba vitték egyből, de ott nem mondtak semmit, ma reggel mondta a doki hogy saját bevallása szerint túl sok gyógyszert vett be. Na én ezen kiakadtam, a középső fiam vette észre, hogy rosszul van!A hétvégén benttartjak, de utána? Mi történik ilyenkor? Mit csináljak?
2017. dec. 1. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék ha ezeket az embereket valaki megpróbálná megölni, könyörögnének-e az életükért. Elképzelhető, hogy igen.

Nehogy megsértődj, csak eszembe jtutott.

2017. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ÉN azt mondom, hogy egyszer mindenki meghal. Ha ő most szeretne, hát tegye csak....H annyira elkötelezett akkor csak idő kérdÉse.Felesleges dolog egy embert "erőszakkal"(as idezojel nem veletlen van) életben tartani.
2017. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!