Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavar? Idegbetegség...

Személyiségzavar? Idegbetegség? Keressek fel egy szakembert?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és úgy érzem nincs valami rendben velem.

Először is egy egész napot át tudnek aludni akkor sem vagyok kipihent és feszülten ébredek. Van egy párom 4 éve van amikor őrülten ragaszkodom hozzá szeretem és minden jó de van amikor legszívesebben nem is látnám ha megszólal az is idegesít benne és utálatot érzek iránta. Nagyon nagy erőfeszítés kell minden tevékenység elkezdéséhez. Akar elmenni dolgozni vagy a boltba de meg a fürdéshez is. Van amikor egesznap tele vagyok energiával utána pedig ha csak megkér hogy hozzák egy pohár vizet attól is ideges leszek és kiborulok. Már nagyon kezd ez zavaró lenni és legalább 2 éve áll fent ez az állapot


2017. dec. 3. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőre bipoláris depressziónak hangzik. Vagy depressziós és feszült állapotok váltogatják egymást. Nem kell kétségbeesni, jól kezelhető, és még az is lehet, hogy magától elmúlik. Pszichiátert javasolnék.
2017. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bipoláris. Személyiségzavarra tippelnék.
2017. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!