Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy jobb legyen?

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Előre mondom , én nem vagyok összeomló típus , de az iskolai problémák kezdenek az agyamra menni :

1 osztályban alkoholista tanárom volt , aki kiszemelt magának , és egyfolytában piszkált . A gyerekek utáltak , ezért kivettek az iskolából mely amúgy EGYHÁZI volt .

Átmentem egy normális iskolába , lett 2 új barátom , minden jól ment egésze 5. Osztályig .

A felső tagozat tele van cigányokkal akik egyfolytában azt mondjàk ròlam hogy homo vagyok , szekàlnak a hosszú hajam miatt , a lányok utálnak , ráadàsul egyik barátom cserben hagyott a másik pedig teljesen meghülyült .

Igyekszek mindenkivel jóban lenni , segítek mindenkinek , de mindig megjegyzéseket tesznek rám , pl. Ronda vagyok , büdös vagyok , zsíros a hajam stb.

Kihasználnak , pl. Egyik nap rámírt az osztálytársnőm hogy jóban vagyok - e a barátommal , persze én haragudtàm a barátomra , ezért mérgemben mindennek elmondtam . Másnap megyek iskolába , kiderült hogy a kedves lányka megmutatta az üzeneteket a barátomnak , aki erre megharagudott .

Mondtam ezeket otthon , de a nagymamám mindig azt hajtogatja hogy ne törődjek velük , egyszer odáig elment hogy azt mondta , velem van a baj .

Mit tegyek hogy jobb legyen ? Legyintsek rájuk magasról ? 3 éve így megy !

12/f



2017. dec. 3. 15:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Utóbbi időben rámszállt a rajztanár (pedig szépen rajzolok , országos rajzversenyen 1 lettem) , a fiú osztálytársaim nem vesznek komolyan , vicc tárgy vagyok mindig . De rajtam kívül mindenkinek csomó barátja van , ebben a tanévben is jött 2 új lány , már a fél iskola imádja őket , ès az egyik már utál .

Ilyen a kisugárzásom ? Vagy zavarja őket hogy nem vagyok tömeg ? (Hosszú haj + díszes kalap + hosszú bársonykabát)

Nem keseredek el , inkább az agyamra megy és idegesít ...😞

2017. dec. 3. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem baj, hogy nem vagy tömeg! De néha meg kell lépni olyan dolgokat amiket egyébként nem tennél magadtól. Tudom ,hogy őrültségnek hangzik, de mit szólnál ha elhatároznád hogy levágod a hajad? Akkor mindenki látná, hogy te nem vagy olyan mint aminek ők lehordtak. Mindenkiben él a bajnok, a lényeg hogy soha ne add fel és ne keseredj el! A barátaiddal tartsatok össze, vagy legyen csak 1 barátod de olyan akiben megbízol! Vedd rá magad arra, hogy a csajok is odafigyeljenek rád, valszeg még nem vettek úgy észre ahogy kellett volna. Kezdj el sportolni magadtól, biajozz, fuss, erősíts. Legyints a cigókra, a te életed neked kell formálnod! És te nem az a fajta vagy aki berosál ilyen dologtól! Te barátom nem vagy gyáva és nem hátrálsz meg ilyen akadályoktól! A suli elteleik, de az élet megy tovább. Ne akadályozzon semmi! Szurkolok neked, ha gáz van írj nyugodtan!
2017. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!