Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszer azt hallottam, hogy...

Egyszer azt hallottam, hogy ha valaki hirtelen stílust vált, akkor lelkileg nagyon mélyen van. Ebben van valami igazság?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem már, hogy kitől hallottam, de most úgy eszembe jutott, hogy ez mit is takarhat.

Szerintetek?


2017. dec. 3. 16:20
 1/1 Metionin ***** válasza:

Lehet de az is lehet hogy az illetőnek akkor volt lehetősége stílust váltani. Pl. én 16 évesen hirtelen lettem fekete hajú, feketében járó emberke, kérdezgették is hogy mi ez a nagy feketeség. Ok: 16 éves koromban lett először saját pénzem (ösztöndíj) amiből vehettem magamnak ruhát, addig anyám határozta meg hogy mit vehetek fel, és ő úgy határozott hogy pasztell színekben kell járnom, hiába utáltam. A hajfestést 16 alatt nem vállalta a fodrász stb.

Abban lehet valami, amikor egy alapból csinos, magára odafigyelő ember hirtelen kezd igénytelenül kinézni (koszos ruha, zsíros haj stb.).

2017. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!