Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt fejti ki a...

Mennyi idő alatt fejti ki a hatását a frontin?

Figyelt kérdés
Nem az azonnali hatásra gondolok, hanem amíg egy régóta szorongó ember megnyugszik, stabilizálódik kicsit idegileg. Napok, hetek? Ha valaki bevesz pl 3 mg-ot, egy órán belül elalszik. De ha kiment a hatás, szorongani fog. Szóval terápiás célzattal mennyi idő alatt "áll be" a gyógyszer hatása?

2017. dec. 7. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy meg nyugodjon ahhoz elég a gyogyszer bevételétől 15p.

Gyógyítani sosem fogja, stabilizálni igen egy rövid ideig amíg nem alakul ki a tolerancia a szervezetben a gyogyszer iránt.

Ennyire addiktív szert nehéz mondani mint a benzodiazepin hatóanyagú pszichoaktív anyagok.

Sokat tudnék erről mesélni de addigra feljön a nap:)

2017. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A Frontin gyakorlatilag egy legális drog. Csak elfedi a tüneteket, de meggyógyítani nem fog! Én is tudnék sokat mesélni róla... Elég annyi, hogy én pl. alkohol- és Frontinfüggő voltam és az alkoholról sokkal könnyebb volt leszoknom, mint a Frontinról. Sőt, a Frontinra visszaszoktam, alkoholt pedig utoljára 2 éve ittam, vagyis azt le tudtam tenni. Jól írja az első, ez egy igen addiktív szer. Engem mikor először próbálták róla leszedni, erősebb elvonási tüneteim voltak, mint amikor a piáról jöttem le. Nem szabad elkezdeni szedni, mert iszonyat nehéz tőle szabadulni. Nekem a mai napig sem sikerült...
2017. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Semennyi idő után. Néhány órát hat, utána újabb adag kell.

Antidepresszánsnak hívják azt, amit keresel. Az egyenletes hatást biztosít, nem kell folyamatosan emelni, és nem kell emiatt esztelen mennyiséget szedni. Továbbá pár év szedés után jó eséllyel nyerhető néhány év nélküle.

2017. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik nem áll be semmi. Neveszed jobb lesz kicsit. Kimegy a hatás megint szorongani fogsz. Aztán egyre több kell. Én pl. A 0.25 felétől elalszom. 1nél tőbbet nem vettem még be. Ha 3mgal kezded durván rá fogsz szokni. Ráadásul memóriazavart okoz amit pl tapasztalok is olyanoknál akik nagyobb adagban meg tartósan szedik. És marhára álmosít így nekem pl nappali jasznalatra egyáltalán nem vált be.
2018. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miujság azóta?


Én is sajnos vettem be 1 dzrmet, mett a tegnapi nap rettenet volt

2022. jún. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2023. jan. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm?
nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mizu?
febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik itt írták, hogy nehezen jöttek le róla, függők voltak, visszaszoktak rá, ti mennyit szedtetek? Én egy nap beveszek egy 0.25-ost meg 2x ennek a felét, szóval egy nap összesen 2szemet veszek be. Kb augusztusban kezdtem el napi 1-et szedni és aztán októberben a 2, amit azért csak felekben veszek be, hogy ne szédüljek tőle. Mellette szedek antidepit is.

A szorongásom és pánikrohamok miatt muszáj a frontin, de az a baj, hogy attól is szorongok, hogyha arra gondolok milyen elvonási tüneteim lennének ha szépen elkezdenék leállni vele :/

febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!