Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez pontosan, es...

Mi lehetett ez pontosan, es mi az oka?

Figyelt kérdés
Elsosorban tapasztalt emberek valaszara varok. Par nappal ezelott szokatlan eset tortent velem. Alapjaraton egy erzekeny, izgulos lany vagyok, es sokszor sirtam kisebb koromban az iskola, legfokeppen matek miatt. Mara gimis lettem, es az elozo heten meg kellett tanulni nehany oldalt bioszbol, mert feleltetett a tanar. Akarhogy probalkoztam, nem ment a fejembe, pedig altalaban sikerul megtanulni. Mindig elfelejtettem, amikor ugymond visszakerdeztem magamtol, es par perc mulva elkezdtek folyni a konnyeim. Ez megjobban felidegesitett, mert a koliban voltam, nem akartam, hogy igy lassanak. Kiultem az ablakba, hogy a hideg levegotol kiszellozzon a fejem, ezutan ujra nekiultem. Ez azt eredmenyezte, hogy sirozorcsot kaptam, nem tudtam iranyitani magam, teljesen elvesztettem a kontrollt, es legszomjam volt, azt hittem megfulladok. Borzalmas volt, ennyire meg sosem sirtam, es nem ertem, hogy ennyi miatt miert kezdodott el ez az egesz. Amint az egyik baratnom bejott, megkerdezte,mi baj, es en megint elbogtem magam. Leirhatatlanul duhit, mert mindig ez van, ha rakerdeznek, miert sirtam. Legszivesebben apro darabkakra vagdostam volna magam, annyira megsemmisulten ultem abban a pillanatban. Ez normalis? Massal is elofordult ilyesmi, es ha igen, mi valtotta ki? Keresgeltem a neten, de legtobbszor a panikrohamra talalok, viszont ugy velem, az ennel masabb es sulyosabb lehet. A valaszokat elore is koszonom. 16/l

2017. dec. 9. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Sportolj, tornázz minden nap.
2017. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!