Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? 22/L

Mi lehet a bajom? 22/L

Figyelt kérdés

egyetemen órákon, előadásokon jön elő főleg. De volt hogy az utcán is, csak ott nem zavar annyira.

Egy nagyon erős bizonytalanság érzés, elkezdek furán látni, nem tudok koncentrálni,minden olyan idegen, furcsa mozdulatokat is teszek néha. Mintha összenyomna valami. Azt érzem, hogy ki kell menekülnöm onnan, már majdnem sírok, hogy múljon már el. Persze ezt közben próbálom titkolni, hogy ne nézzenek rám furán.. Aztán ha vége az órának el is múlik


2017. dec. 11. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a hasam is elkezd görcsölni általában meg ráz a hideg
2017. dec. 11. 18:16
 2/8 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy lazító fürdőt egy teával eggyütt majd kezdj el gondolkozni hogy mitől lehet ez de akár naplót is készíthetsz hogy mikor mit csinálsz és hogy mikor jön elő lehet ez allergiátol is próbálj meg ellazulni
2017. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Előző vagyok


Ha semmitől nem múlik el akkor menj orvoshoz

2017. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Támogatom a kettes válaszolót és a napló valóban jó dolog, azt viheted is orvoshoz, ha nem múlna.

Az én kérdésem az lenne szedsz-e valamilyen gyógyszert? Akár már régebb óta is?

Mivel nő van elsősorban fogamzásgátlóra vagyok kíváncsi. Ez okozhat látás- illetve koncentráció zavart, végtagok sajgását, amiből következhetnek a "furcsa" mozdulatok.

Próbálj meg nem rástresszelni, hiszen ahogyan írtad, amint vége az órának elmúlik, azaz felszabadulsz.

2017. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek gyógyszert. Az a baj hogy amikor próbálom nyugtatni magam, hogy el fog múlni, akkor csak mégjobban rákoncentrálok. Lehet, hogy egy darabig jobb, pár percig, de aztán hirtelen megint rosszabb lesz


Köszi a válaszokat!

2017. dec. 11. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes ezt emgvizsgáltatni. Sok minden lehet mögötte. Lehet szervi is és lehet pszichés is (pl. pánik betegség).
2017. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Panikolsz
2017. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akarod azt a szakot, amit tanulsz, vagy megijedsz, mi lesz akkor, ha befejezed a sulit?
2017. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!