Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem voltam túlságosan szemtele...

Nem voltam túlságosan szemtelen? Nem tudok menni pszichológusomhoz

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy huszonéves férfi vagyok és Járok egy pszichológushoz és egy hónap múlvára adott időpontot a következőt pedig magánhoz járok. Na most nekem szükségem lenne hetente, kéthetente menni a lelkemnek jót tenne de azt mondta a doktornő hogy szabadságon lesz és a karácsonyt a családjával tölti. Ezen felhúztam magam és megpróbáltam kikönyörögni időontot de nem engedte. Ugyan ezt játszotta el velem nyáron is amikor nyaralni ment három hétre.Na mindegy most egy hónapig egyedül leszek segítség nélkül valahogy csak kibírom.


Azonban nem voltam túl szemtelen hogy mondtam ne menjen szabadságra meg inkább had mehessek hozzá? Erre felháborodva mondta neki fontosabb a családjával együtt lenni karácsonykor -.-



2017. dec. 11. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát kicsit túlkaptad a dolgot. Hogy kérhetsz olyat valakitől, hogy ne legyen a családjával? Mindenkinek joga elmenni pihenni amikor a kedve tartja, legyen az nyáron vagy az ünnepekkor. Gondolom neked sem esne jól, ha valaki próbálna a te időddel rendelkezni...
2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es! Oké akkor hibáztam na de ha már fizetek neki nem is keveset mert magánhoz járok ugye akkor foglalkozzon velem állandóan amikor csak igényt tartok rá!
2017. dec. 11. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom az a betegséged, hogy Csekonicsnak képzeled magad a pár ezer forintodért.
2017. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nyáron is ezzel kínlódtál itt a gyakorin, emlékszek rá, már akkor is szánalmas volt. Nem nagyon halad az a terápia :S
2017. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Azzal hogy ezt a szakmát választotta vállalta a hozzád hasonló, törődésre vágyó pácienseket.

Ha nagyon zavarná, mondja meg hogy menj máshoz ( de ugye kell a pénz).

Egyébként nem tudom milyen szakember az aki így reagál neked ( felháborodva). Normális terapeuta megtanulta, hogyan kell meghúzni a terápiæs kereteket

2017. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!