Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha erősen megváltozik a...

Néha erősen megváltozik a hangulata, mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Álltalánosságban "normális" hangulatúnka mondanám,semmi különös,reggelente nyűgös kicsit,de kávé után teljesen olyan mint mindenki más. Viszont Nagyon ritkán előfordúl,mikor együtt alszunk hogy már 4 kor ki ugrik az ágyból,jön-megy pakol,takarít,zenéthallgat még táncol is nevet ,szóval fel van pörögve.de nem tart sokáig sosem,csak oylan 1-5 óráig maximum utána megint normális.

viszont olyan is előfordúlt,hogy mikor otthon voltunk, csak feküdt egész nap, bármit csináltam,mondtam hogy menjünk ide-oda olyan vol mintha nem lett volna benne smemi életkedv. csak feküdt,meg sem mozdúl,és mikor kérdezgettem,nem is válaszolt vagy csak rövid szavakkal,aztán rám morgott hogy menjek el,hagyjam békén. Mondtam hogy mondja el mi a baj és el kezdett sírni,és azt hajtogatta hogy olyan ürességet érez,és kéri hogy hagyjam békén most ugy a jó neki. Mindig mondom neki hogy menjünk el vele orvoshoz,de amikor jól van azt mondja hogy nem szükséges az a rossz állapot úgy is csak nagyon ritkán fordul elő,akkor is csak pár óráig tart azt meg ki bírja.Nem tudom rá venni sehogysem az orvosra.

Szerintetek mi baja lehet? Mit csináljak ha nem hajlandó orvoshoz menni? Meddig fajulhat vagy mit tudok ilyenkor tenni?



2017. dec. 12. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán bipoláris. Vagy csak simán nem tud mit kezdeni magával.

Én biztos nem tudnám kezelni ezeket a végpontokat nála, plusz borzasztóan idegesít ha valaki elhagyja magát és csak vinnyog, holott semmi konkrét baja nincsen. Vidd el háziorvoshoz, majd ő megmondja.

2017. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig tart a gyógyszer hatása.
2017. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nő...
2017. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi orvosi baja nincsen. Mindenkinek ingadozik a hangulata. És az előttem szólónak is igazat adok... :)
2017. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!