Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már skrizoféniának számít...

Ez már skrizoféniának számít illetve megbolondulásnak ha úgy érzem van bennem valaki és belülről kínoz?

Figyelt kérdés
Bemeselek magamnak dolgokat es azokal kapcsolatban kínoz állandó lelkiismeret furdalasal, de van hogy megszűnik akar napokra is aztán visszatér, most mar tuti hogy megőrültem nem?? Fizikai tunetek is elofordulnak ha kínoz pl faj a nyomrom vagy a szívem vagy a hasam, mar elég volt nekem az eletbol am sincs semmi értelme az életemnek szóval szerintem pont ideje lenne ha valami történne es veget érne.

2017. dec. 13. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Fel a fejjel, lesznek jobb napok is :)
2017. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni hogy lesznek, de azért koszi.
2017. dec. 13. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy érzed, de tudod hogy valójában nincs benned senki, aki belülről kínoz, akkor még nem őrültél meg. Menj el a háziorvoshoz, mondd ezt el neko, aztán ő majd elküld a megfelelő helyre. Legyen az pszichiáter vagy vérvétel vagy miegyéb ;)
2017. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen jellegű skizofrénia, ahol nem hallási, látási hallucinációk vannak, hanem zsigeri. Ha gondolod akkor kérj beutalót pszichiáterhez, de csak nem akkora a baj, ha ezt magad felismerted?! Általában tagadással kezdődik egy ilyen kórkép. Mondjuk szerencsés, ha felismeri az ember, szóval szerintem menj és vizsgáltasd ki magad. :)
2017. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el egy pszcihológushoz, de tényleg.
2017. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!