Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtatót szeggyek? A...

Milyen nyugtatót szeggyek? A magne b6 nyugtatónak számít? Melyik fajtája jó idegeskedés, szorongás, depresszió ellen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az öndiagnózis nem jó ötlet. Ezért van, hogy a rendes nyugtatók rendelvényhez kötöttek. Ha úgy érzed, erre van szükséged, menj el bátran pszichiáterhez. Ha tényleg gyógyszer kell, akkor azt fog felírni, ha nem kell, akkor meg kérheted, hogy ajánljon egy jó pszichológust.

2019. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heló köszi,hogy írtál. Ha idáig fajul a dolog akkor muszáj lesz elmennem oda ahol segítenek. A magne b6 ról vélemény? Mondták páran,hogy azt próbáljam ki elsőnek. Az extra változata az erősebb nyugtatónak is minősül? Lenyugtatja az embert?
2019. aug. 3. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
zabkorpa, orbáncfű-citromfű tea, jóreggelt keksz, bab, mogyoró, kakaó, tej, multivitaminos üdítő.
2019. aug. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam már ezek nem használnának érzem magamon.
2019. aug. 3. 01:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyugtató, a pms idegbajos tüneteimrt nekem csökkentette, de én 4-5 tablettát szedtem egy nap, igaz nem ez volt a célja, más miatt kellett a magnézium


Kizártnak tartom, hogy szorongásra bármilyen érezhető hatása lenne, a depressziót meg ha tényleg van, kezeltetni kell.

Megjegyezném, hogy a depresszió nem a szomorúság és levertség szinonímája.


Mik a pontos tüneteid?

2019. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
A MagneB6 az "ártani nem használ" készítmények közé tartozik, azon segít, aki hisz benne.
2019. aug. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AlfonzLiguori válasza:
100%

Kedves kérdező,


Én elsősorban -ha lehet- egy kiadós alvást ajánlanék, egy (vagy akár több ha lehet) szabadnapot.

(A gyógyszerek sajnos csak ideiglenes megoldások, hosszútávon függőséget okozhatnak és tönkretesznek -anyagilag is akár, amikor az egészséged nem bírja tovább.)


Szerintem inkább menj ki a zöldbe valahová, amikor szép idő van, sétálj egyet, hallgass valami kellemes zeneszámot. Egyél bőségesen egészséges dolgokat. Gondolj arra, amikor gyerek voltál, .. akkor nem is aggódtunk semmi miatt, milyen jó volt az. Ugyanúgy próbáld kizárni vagy beosztani a teendőket időben. Ami nem fér már bele azt fogad el és ne aggódj miatta. Mert az úgyse old meg semmit, azzal nem lesz készen.


Lelki oldalon pedig elmélkedj valami szépen, de ténylég szépen, például mi volna ha egyenlőség volna, világ béke, szeretet, mindenki mosolyogna és vicceket mesélne. Nem "vitatni" kell, csak megpróbálni a lehető legjobban elképzelni. Olyan mint egy felfrissítő fürdés, csak a léleknek.


--Ha mégis kell gyógyszer akkor a patikában biztosan tudnak segíteni mi a jó, ha elmondod.


Remélem tudtam segíteni, szép napot,

Kedves üdv.

2019. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AlfonzLiguori válasza:
100%

..Elfelejtettem a Magne b6, egy magnézium pótló, akkor segít ha magnézium hiányod van valami miatt -sok minden lehet-. Ugyanazt a hatást éred el sok magnézium dús zöldséget, magvat és ételeket eszel. Egy "elemet" pótol, nem gyógyszer.


De lehet, hogy a stressznek egészségbeli okai is lehetnek. Így jobb ha elmész háziorvoshoz is, hogy vérkép vizsgálatot kérjen.


Kedves üdv.

2019. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!