Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Ti mit...

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Ti mit csinálnátok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy már 3 éves önbizalomhiányos vagyok, és most elkezdődött a középiskola. Már a 2. iskolába járok, de itt is előjöttek problémák. Aza lényeg, hogy vidékről járok a megyeszékhelyre, és 6:10-kor, nagyon korán megy a buszom. Nagyon fáradt vagyok ilyenkor, és csak fél 4, háromnegyed 4-re érek haza. Tanulni már abszolút nincs kedvem, de hálistennek nem is követel sokat az iskola. Csak depressziós, önbizalomhiányos, szeretethiányos és most már szerintem pánikbeteg is vagyok. Minden reggel mikor a buszmegállóban állok, vagy neadjisten bementem a suliba, akkor hirtelen legyengülök, kifehéredek, hányingerem lesz, gyomoridegem lesz és elkap a sírás. Már belebolundolok. Most 2 hetet itthon voltam. Nagyon félek a tömegtől, és hogy a többi családtagom / ismerősöm a lakóhelyünkön dolgozik, később kell bemennie, nem önbizalomhiányos stb stb. Közelebbi iskolába nem tudok menni. A suliban van 2 barátom, a többiekkel el vagyok. Egyszerűen mindig gyomoridegem, meg ez a pánim szerű valami van. Mit csináljak ez ellen? Pszichológus? Sport? Gyógyszer? Nyáron töltöm a 16-ot, így hálistennek nem leszek tankötelezett. Lécci írjatok hogy mit tennétek a helyemben :) (vagyis hogy hogyan küzdjem le ezt a rossz dolgot júniusig) 15/F

#iskola #pánikbetegség #mittenétekahelyemben #nyusziakinemfosott
2017. dec. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszychológus
2017. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pszichológus aki lenne most ment külföldre, csak január közepén jön vissza, addig még nagyon sok idő. Más egyéb? (azért köszi a segítséget)
2017. dec. 16. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
beszélgess többet a barátaiddal, kerüld az idiótákat a suliban, tűzz ki magadnak valami célt pl kezdj el edzeni vagy hasonló.
2017. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem az osztálytársakkal van bajom, hanem azzal hogy ilyen távol kerülök a családomtól, most egy elég nagy trauma ért minket és inkább velük lennék, vagy ha ők dolgoznak is én meg csak otthon ,,lopnám a napot" is jobb lenne, de sajnos 1 órára vagyok tőlük :( Köszi a választ
2017. dec. 16. 22:32
 5/5 anonim válasza:
Nekem is sokat segít az edzés(focizok) egyre több barátom lett és elvonják a figyelmem a különféle problémákról.Én is küzdök néha depresszióval meg ilyesmikkel.Ha van kedved beszélgetni valami problémádról akkor írj nyugodtan:) 14
2018. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!