Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sürgős! Hogyan tudnék változta...

Sürgős! Hogyan tudnék változtatni rajta? Mit kéne tennem? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
8. hónapja elhagyott a volt barátom és azóta nincs életkedvem,folyamatos sírás és öngyilkossági gondolatok vannak a fejembe. Nemszoktam másról csak arról a fiúról beszélgetni a barátaimmal,mert más téma nem érdekel csak a múltbeli dolgok. Vagdostam is magamat,de rászoktam a piálásra. Mit tudok tenni,hogy ez elmúljon? Nagyon szeretem a srácot mai napig is.

2017. ápr. 9. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Így még a barátaidat is elfogod veszíteni, nagyon kellemetlen, ha semmi más témád nincsen, jobb, ha nem kínozod őket ezzel. Te is tudod, hogy a vagdosással meg elcsúfítod magad, undorító lesz a bőröd. A pia, pedig már.. ehhez nincs mit hozzá tenni.

Ha társaságba mész, akkor próbáld felvenni az ő témájukat, igyekezz vidám dolgokra gondolni. Ha szereted a volt barátod, akkor engedd el lélekben, örülj neki, ha boldogabbnak tudod. Lassanként fel tudsz állni, de ehhez csak Te kellesz. Kösd le magad valamivel, olvass, menj kirándulni, sétálj nagyokat, tanulj, menj valamilyen edzésre, táncra. Hidd el, elmúlik, ha nem állandóan ezen rágódsz, ráadásul lehúzol másokat is, ha csak ez a témád. Tipikus energiavámpír viselkedésed van, ezen kell változtatni. Adtam pár tippet, remélem tudod használni és újra vidám egészséges lány leszel. Fel a fejjel, gyógyulást neked! :)

2017. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Akkor ne legyenek a barátaim. A srácon kívűl nemérdekel semmi.Csak ő érdekel. Semmi más. Megakarok halni ennyi a bajom.
2017. ápr. 9. 13:09
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Anya meg apa tudják, hogy iszol? Ha elmúltál 18 nem is értem a kérdést. Mást is hagyott el már a barátja, sőt az élet ennél sokkal keményebb! Szerettei is meghalnak az embereknek, de az élet megy tovább! Ha ennyire nehezen dolgozod fel kérj segítséget, akár orvosit! Azért gondolj bele milyen szörnyű dolgok történnek nap, mint nap, te meg egy pasit siratsz, aki magasról tesz rád és már ki tudja mennyi lányt ejtett azóta! Tessék már felnőni!
2017. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: 17 vagyok.Jó de én mást nagyívben lefosom. Felnőtt vagyok. Leszarom másokat,engem ez az ami visszahúz mert vissza akarom kapni
2017. ápr. 9. 14:46
 5/7 anonim válasza:
Ebből is látszik,hogy nem vagy felnőtt, csak azt gondolod magadról! Persze a kamaszok már csak ilyenek... :) Inkább tanulj, sportolj, foglald le magad! Hogyan várod el, hogy vadidegenek segítsenek, amikor csak a saját hülyeségedet szajkózod és kijelented, hogy sz@rsz másokra? Furcsa ez a segítségkérés!
2017. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Már nem tudom mit akarok,ja,de a srácot.
2017. ápr. 9. 15:43
 7/7 anonim válasza:
Elkezdhetnéd azzal, hogy bármennyire is fáj a szíved,elkezded használni az agyadat és átgondolod a dolgokat logikusan. Tényleg szeretnél segíteni magadon? Mert ha minden tanácsra úgy reagálsz,hogy DE...,akkor azzal nem leszel előrébb. Aztán,tényleg egy olyan sráccal akarsz lenni,aki nem szeret? Tényleg jobb lesz,ha már barátaid se lesznek? Annak az lesz a vége,hogy amikor túl leszel az egészen azt fogod észrevenni,hogy mennél erre-arra,de nincs kivel.Nem túl előnyös. Tényleg úgy gondolod, hogy egy csávó miatt érdemes meghalnod? Eldobnál ezzel minden potenciális boldogságot,ami lehetne és lesz is az életedben. Totál hülyeség. Közhely,de az idő majd tényleg begyógyítja a sebeidet. Majd találsz valakit,aki úgy szeret,mint ahogy te most ezt a srácot,és az majd egy olyan kapcsolat lesz,aminek a régi a nyomába se érhet. Addig ki kell szenvedni magadból a fájdalmat, de azt te döntöd el,hogy hogyan teszed. Hogy próbálsz erős lenni,vagy tönkreteszed az életed többi részét is. Apró praktikák: gondolj vissza azokra az esetekre,amikor a srác megbántott,bunkó volt veled,stb...vagy pl nézz olyan filmeket,amikbe vannak olyan pasik,akik bejönnek,az segít realizálni,hogy rengeteg jó pasi van a világon.
2017. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!