Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SEGÍTSETEK, ti mit csinálnátok?

SEGÍTSETEK, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Túl sokat ettem, egyszerűen nem bírom, úgy fáj a hasam... holnap reggel meg edzésem, van, egyrészt nem lehet ilyen teli hassal úszni, másrészt meg most biztos 2 kilóval többet fog mutatni a mérleg (ami nem érdekel, de azt meg nem bírom, ha az edző beszól)

Van itt valaki, aki szándékosan hányt? milyen érzés (nagyon régen hánytam, nem tudom, nem emlékszem rá.)

nem vagyok bulímiás, egyszerűen csak rosszul vagyok, és azt akarom, hogy kiijöjjön most azonnal.

mit tennétek? hánnytassam magam?

(ne írjátok, hogy nem kéne ennyit enni, mert már megtörtént, meg nem szoktam zabálni, csak így jött ki)


2012. jan. 29. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Na várj,minden edzés előtt van mérlegelés?

Ha leszúr az edző,mit tehet veled?

Rosszul esne,ha mondjuk egyszerüen eltiltana a nála folytatott sporttevékenységedtől,vagy pont letojod?

2012. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak hétfőn és pénteken.. az az elve, hogy "pénteken azért mér, hogy lássa, mennyire edzettünk keményen, hétfőn meg azért, hogy ki mennyit zabált..."


nem tiltana el, meg semmi ilyesmi. egyszerűen csak nem bírok most magamra nézni, mint egy disznó. és mindjárt jön a bajnokság is, addigra le kell fogynom (egy-két kilót, nem vagyok se önképzavaros, se anorexiás, semmi, csak felhíztam egy kicsit a tél szünetben.)


lényeg, hogy nincs gusztusom hányni, de milyen lenne, ha kipróbálnám? :/

2012. jan. 29. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
rossz.és nem is könnyű
2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne hánytasd magad

éjszaka úgyis lemegy a kaja, ne aggódj

2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és mikor ettél?
2012. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-5ig (nagyon lassan szoktam enni.) amúgy a mekiben egy nagyravágyók menüt ettem (1 mcchicken, 1 sajtburger, kóla, sültkrumli, öntetes fagyi) soha nem eszem ilyen undorító kajákat, hetente 10 van edzésem, mindig odafigyelek arra, hogy mit eszem. csak már 2 hete salátákon és egyéb finomságokon élek, tehát így egy 1500 méteres versenyszám után igencsak megkívántam az ételt :S
2012. jan. 29. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem holnapre semmi nem lesz ez sok de nem tragikus
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit túlaggódod a dolgokat szerintem, vegyél egy jó meleg fürdőt(állítólag fürdés után könnyebbnek érezzük mgaunkat), aztán fekdüj le aludni, holnapra nem lesz semmi gondod belőle. Hánytatni ne hántasd magad és egyszer próbáltam, akkor is majdnem megfulladtam.-.-"
2012. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez neked sok amit felsoroltál a meckis hambi olyan pici hogy egy joképű pogácsa nagyob én 50 kilos gyerek vok de mikor mekiben voltam 6ot bevertem belőle és még éheseb letem mint előte itt nálunk nincs meki mert ez egy kis város de vic menyiség amit felsoroltál még nekem is a kis 50 kilomhoz ha bár én ehetek bármenyit egy dekát nem hizok
2012. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!