Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnátok ha semmi se...

Mit csinálnátok ha semmi se számítana?

Figyelt kérdés

Ti mibe vágnátok bele ha úgy éreznétek hogy utáljátok az életeteket, nincs veszteni valótok? Régóta öngyilkos szeretnék lenni, és elég közel állok hozzá. Gondolkodtam valami drasztikus környezetváltáson, mondjuk honvédség, de valószínűleg az se segítene, mert évek óta tart már ez.

Sajnos nem látom értelmét az életnek, bármibe kezdenék csak azt látom hogy minek... miért törjem magamat, amikor úgysincs semminek semmi értelme. Fogalmam sincs hogy mit szeretnék igazán, de valószínűleg csak meghalni.



2015. máj. 27. 20:09
 1/8 jackson666 ***** válasza:
Honvédséghez nemfogsz bejutni... ilyen állapotba. Menj el dolgozni és gyüjts pénzt arra amit megakarsz venni.
2015. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez butaság. Mindig van\lesz valami ami tovább lendít. Előtted az élet, ne dobd el! Én hiszek benned!:)
2015. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a pénzel van gond. Még sohasem voltam munkanélküli, most is van állásom, illegális keresetem is volt már, pont ebből az állapotból kifolyólag. Eddig azt vettem észre hogy elég jól az tudok lenni aki akarok, mások nem mondják meg rólam hogy zakkant vagyok. A gond csak az hogy nem akarok senki se lenni...
2015. máj. 27. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg semmi se számítana én elindulnék valamerre biciklivel.
2015. máj. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmennék prostinak Hollandiába.
2015. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha bármit csinálhatnék? Nem lenne bűntudatom? Hmmm. Jó kérdés.Talán elkezdenék hősködni vagy parkourozni!
2015. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 swad ***** válasza:
hehe.... Adolf Hitlereset játszanék! Mondjuk kevésbé populárisan, biológiai fegyverekkel kinyírnék pár millió embert mielőtt véres csatában megfirgelnék és viking módra átköltöznék a wallahába! XD
2015. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kimennék Amerikába. Alaszkába. de amúgy is kimegyek.

yes man-t játszanék az élettel. az életnek te kell értelmet adj. mert másképp nincs. csak a fajfenntartás, de arról gondoskodnak mások, eléggé.

ha elérsz a 0-ra, ott kezdődik. és te ott vagy.

Nagymamám nagybátyja légióba ment, mint a Rejtő regények.

B_zmeg, annyi mindent lehet csinálni.

azt csinálsz, amit akarsz.

2015. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!