Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek 3-4 frontint...

Ha beveszek 3-4 frontint (0,25mg) lehet valami bajom? Azon kívül hogy elalszok

Figyelt kérdés
4 napja szedem

2017. dec. 17. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Minek kell egy megválaszolt kérdést mégegyszer feltenned??

2017. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem. Én egyszer bevettem száz (100) db 0.5 frontint, amitől 4 napig aludtam. Az utolsó 3 alatt már az intenzív osztályon, szóval ezt nem ajánlom senkinek kipróbálásra.
2017. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyit beveszel, MÁR VAN bajod!
2017. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De igen, ha nem is azonnal a későbbiekben lehet bajod; fél frontin is elaltat. ne vegyél be egynél többet.
2017. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Frontin NEM altató, de elalszol tőle. Ez egyenértékű a xanax-szal, vagyis nagyon durva dolgokat tesz az aggyal. NE!! Még ha bárki is mondja, akinek hiszel, és nem akar rosszat. Nem arra Való, és tulajdonképp semmire sem, csak arra, hogy agyhalottá tegyék az embereket!Aztán jöhet a többi szemét és nincs megállás. Inkább ne aludj...:(
2017. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!