Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert bipoláris zavarban...

Kevert bipoláris zavarban csak fent és lent fázisok vannak vagy van normál is mikor nincs pörgés, se szorongás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt tapasztalod is, (vagy ha nem Te, akkor az illető) vagy csak leírták az "orvosok"? A gyógyszer befolyásol, ha már meg van. Tapasztalataim szerint van.
2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalom.Olvagattam róla,de ilyet nem írtak,hogy van kozepút.Mondjuk az igaz hogy a gyógyszer hatásos és lehetséges.
2017. dec. 19. 06:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára van középút, de mennyire biztos, hogy "kevert bipoláris"vagy? Szerintem ez nem is értelmezhető. A bipolaritás eleve fent és lent, mivel van keveredve? Sokat kutakodtam én is, de nem találtam kaptam választ.
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy én se találtam.nem biztos,de sokszor úgy érzem.most is pl enyhén fel vagyok porogve kissé sokat beszélek,de enyhén depis is vagyok.en se találtam ilyet,hogy kozeput.
2017. dec. 20. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kever fázis, amikor a mánia és depresszió tünetei egyszerre vannak jelen. Középút vagy normális/tünetmentes időszakok is lehetnek.
2017. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha enyhén érzékeled, és ilyet le is tudsz írni teljesen visszafogott normális módon, akkor semmi bajod nincs. Nagyon vigyázz a "gyógyszerekkel". Fent és lent nincs. Teljesen értelmezhetetlen. Mánia az nem azt jelenti, hogy néha sokat beszélsz. És lehet az embernek rossz kedve is. Próbáld felmérni a helyzetet, és figyelj. Vannak teák. Vagy egyéb. Enyhe tünetektre jók. De amint gyógyszereznek, onnan nincs visszaút.
2017. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!