Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy a stressze...

Lehetséges az, hogy a stresszes időszak elmúlta után, amikor már belül nyugodt vagyok, rendeződtek a dolgok, akkor pszichés alapon még hányok? Ez 1-2 napig volt, de nem vírus stb. , mert az más jellegű.

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán elképzelhető. Sőt, akár az is lehet az oka, hogy arra stresszelsz rá, vajon mikor lesz megint ilyen nehéz időszak...
2017. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, hogy nyugodtnak érzed magad, az idegrendszered még nem heverte ki. Gondolj arra, hogy amikor elvonul egy vihar, lehet, hogy már nem fúj a szél, de még rendetlenség van a kertben. Mindenhol falevelek, letört ágak, stb.
2017. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Kell még egy kis idő ahhoz, hogy teljesen elmúljon a tünet.


Pl. én egy éven keresztül szorongtam (gyomorgörcs, félelem stb), és csak azután lettem jól, miután megoldódott teljesen a probléma, kb egy hónapja.

2017. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jeverezi ***** válasza:
pszichogén hányás keress rá a google-ban! Igen lelki alapon hánysz
2017. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!