Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochondria? Hogyan küzdhetné...

Hipochondria? Hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi le tudnám-e küzdeni a hipochondriámat. Egyszer a lágyékomban találtam csomót, megmutattam orvosnak és azt mondta teljesen normális nyirokcsomó. Aztán heves szívdobogással mentem el ekg vizsgálatra, az ekg-m tökéletes még az orvos is azt mondta hogy nem érti min idegeskedek. Most pedig a kulcscsontomnál találtam egy pici csomót, a családból már mindenki végig nyomkodta de azt mondták, teljesen normális és már beképzelek magamnak mindent. Ez nekem is nagyon rossz. Semmi bajom nincs mégis mindent beképzelek.

2017. dec. 19. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egyszerű állapot.

Mindig valamilyen egyéb pszichológiai probléma húzódik meg a háttérben, és ebben ölt testet. Ha azt megtalálod és "kezeled", a panaszok is meg fognak szűnni.


Egyfajta depresszió szerintem, amikor valamilyen mélyben húzódó gondolatok miatt szorongásra van szükséged, és ilyen formában teremted elő.

2017. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen mentális problémám. Legalábbis ha lenne is, nem lenne oka. Az életem szinte tökéletesnek mondható. Nekm kell stresszelnem semmin. Soha nem volt mentális problémám és most sincs!
2017. dec. 19. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert és attól kérj tanácsokat ne pedig troll fórumokon keress megoldást
2017. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nincsen semmilyen mentális problémám."


Miért a hipochondria szerinted mi? ěrdekes hogy a hipohonderek minden szir szartól azt hiszik hogy betegek kivéve az elmeállapotot

2017. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig valami van, mert a hipochondriát nem a szél fújta beléd, hanem belülről fakad.

(Tudom, engem is sújtott vagy tíz éven keresztül, és csak lassan jöttem rá, mi az oka.)

2017. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!