Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez hipochondria?

Szerintetek ez hipochondria?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon de nagyon szeretek olvasni.Mindig keresek témaköröket és találtam is egyet a betegségek.Rengeteg betegségről olvastam és nagyon szeretek ilyenekről olvasni és tudni mert mindenre kíváncsi vagyok és egyszer amikor a leukémiáról olvastam pont egy leukémiáról szóló filmet néztek a nagyszüleim a tévében.És elgondolkodtam hogy milyen rossz is lehet annak aki ilyen beteg.Ezért megkérdeztem őket mit csinálnának ha én leukémiás lennék?Erre olyanokat vágtak a fejemhez hogy hülye vagyok meg hülyeségeket képzelek be!Szerintem az hogy feltettem nekik ezt a kérdést nem jelenti azt h én beképzeltem h most én leukémiás vagyok.Ez egy ártatlan kérdés volt.Attól hogy én szeretek ilyenekről olvasni annak reményében hogy egyszer majd segíthetek orvosként másokon nem jelenti azt hogy hipochonder vagyok!Szerintetek?
2017. okt. 5. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy olvasol valamiről, nem válik valósággá. Néha ijesztő lenne, ha így történne.
2017. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!