Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy nincs kiut. Mit...

Félek hogy nincs kiut. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer jól érzem magam.egyszer szorongok,depis vagyok.van hogy sokat beszélek.egyik mondatból bele a másikba.ha ismerősökkel talalkozok akkor gyorsan beszélek hogy elmondjam nekik hogy mi történt velem az elmúlt időben.meg hiányzik is ha nem beszélek velük hogy mik történtek velem.van,hogy nincs jovokepem.meg hogy mi lesz velem így,hogy érem meg az oregkort.naponta változik a hangulatom pl egy 5 össze skálán mind az ötöt megélem.kaptam rá antidepit de az csak a szocfobiat enyhítette meg a kenyszerbetegseget. A hangulatingadozasba nem.csak a szorongást kicsit.elegem van hogy donteskeptelen,zavarodott,koncentraciohianyos vagyok.van ebből kiút? Hallottam bipolarisrol és félek az vagyok és hogy nem lesz jobb pedig nem akarom feladni.
2017. dec. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Feladni semmiképp sem szabad. Beszéltél már pszichológussal, vagy pszichiáterrel erről a problémáról?
2017. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.Ő azt mondta,hogy a Bipoláris enyhe formája,de én másra gondolok.Gyógyszert is adott rá.Szedem,de nagyon kis mennyiségbe írta fel.Nem rossz,de kevés úgy érzem.egyszer fent vagyok,egyszer meg lent és egy napon belül.Ingerült is vagyok sokszor.Borderlinera is gondolok,de sok tünete ugyanaz mint a bipolárisnak.Sok tünete meg nem illik rám.
2017. dec. 21. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Borderline-t ne magyarázd be magadnak, az teljesen más. A bipoláris igaz lehet, főleg ha a doki is megmondta. Szedd a gyógyszert, emellett próbáld valahogy szabályozni a hangulataidat. Meg lehet csinálni, csak nem olyan egyszerű.
2017. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!