Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt? Mitől félek...

Miért érzem ezt? Mitől félek pontosan?

Figyelt kérdés

1-2 hétnél tovább nem vagyok képes egy munkahelyen maradni, mert úgy érzem akkorra "túl sokat tudnak rólam" a munkatársaim. Nem szoktam magamról beszélni, de valamilyen szinten nyilvánvalóan megismerik egymást azok, akik egy munkahelyen dolgoznak, és amikor ez megtörténik az én esetemben, teljesen görcsben áll a gyomrom, amikor be kell mennem közéjük, ezen stresszelek éjszakákon át, és egyszerűen nem bírom tovább ott, és felmondok, hiába kedvelem az adott munkát, a munkatársakat. Nem akarom, hogy ismerjenek engem.


Ugyanez a helyzet akkor is, amikor a bejelentéshez szükséges adataimat kérik el, amikor eljön ez a pillanat, és kérik őket, úgy érzem, hogy legszívesebben azonnal elmennék, mert tudni fogják hol lakom, mindent, pedig nem szívesen adom meg a telefonszámomat sem, nem akarom, hogy bárki bármit tudjon rólam, úgy érzem fojtogat ez az egész. Ekkor még nagy nehezen túl tudok jutni ezen, és elfogadni, hogy ennek ez a menete, de amikor hetek óta folyamatoan stresszelek amiatt, amit leírtam az első bekezdésben, akkor azon nem bírok túljutni, és otthagyom a munkahelyet.

Miért van ez?



2017. dec. 21. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Aztán azonnal keresek másik munkahelyet, és munkába állok, de ott ugyanez történik, majd kezdődik elölről ismét..
2017. dec. 21. 00:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh, szerintem elég komoly uldozesi mániad vagy valami hasonlód lehet. Mindenképp menj el egy pszichológushoz, mert ez így nem lesz jó hosszútávon, ráadásul egy idő után a munkáltatók is mellőzni fognak, nem szeretik a job-skippereket (ha jól emlékszem így hívják azokat akik munkáról munkára ugrálnak).
2017. dec. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gobdolj arra, hogy ha felmondasz, megint újabb és újabb emberek fogják megtudni a lakcímedet, stb.!

Persze az nyilvánvaló, hogy szakembert fel kell keresned.

2017. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!