Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkossági...

Sikertelen öngyilkossági kísérlet milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Itt leginkább az enyhébb formákra gondolok mint gyógyszer túladagolás (xanax,rivo stb) vagy ér felvágása.
2017. dec. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mentők, kórházba szállítás, műtét/gyomormosás. Eztán pszichiátria, zárt osztály 4-6 hét. Kint kötelező jelleggel pszichiátriai gondozóba járás rendszeresen. Család, és barátok sajnálkozása, szégyenkezése, esetleg megvetése feléd. Az alap, hogy az elmebeteg bolond jelzőt ezután nem mosod le magadról soha többet. Tudom, mert átmentem rajta. Én nem melankóliából próbáltam végezni magammal, hanem elviselhetetlen fájdalmaim voltak, amit nem tudtak enyhíteni.
2017. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tervezzek ilyet,csak kíváncsi vagyok.
2017. dec. 25. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én próbálkoztam vele többször is. Egyszer gyógyszer túladagolás miatt kórházba kerültem. Bent tartottak másnap délutánig, majd úgy engedtek el, hogy egy lapra írni kellett valamit, amiben lemondok az öngyilkossági szándékomról. Azt az orvosok "áttanulmányozták", és aki kezelt, az saját felelősségére elengedett.

Ez volt az első, amiről "hivatalosan" tudtak, de ha még egyszer előfordult volna, akkor elvesznek a szüleimtől, mert 18 alatt voltam, és bezárnak valahová.

2018. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 whitejasmin válasza:
De miért??????? Mi a baj?
2018. febr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem szólt, nem vagyok boldog. Nincsenek barátaim, barátnőm sem volt soha. Nincs jó testem, se pénzem... Mentális betegségekben szenvedek. Nincs se értelme, se célja az életemnek. Pont a tegnap lett volna egy kiváló lehetőségem arra, hogy véget vessek neki, de vissza fogott a "mi lett volna, ha" gondolat...
2018. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!