Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mekkora a gond velem? Hogy...

Mekkora a gond velem? Hogy törjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Probléma: Imádok itthon ülni,egyszerűen tv net és ennyi, szilveszterkor is arra vágyom hogy kinézzem a tv-ből az adást.

31 éves vagyok, szüleimmel élek,DOlGOZOM,

Probléma: szegénység!(van tartozásom,diákhitel és autóhitel,ne szidjatok tudom hülyeség volt. Autó összetört, 440 000 plussz ügyvéd a minimum büntetés e melett jogsi bevonás ami munkahely elvesztést jelent. Lehet ettől jobb is. De azért spórolok ahogy tudok)

130 000 et kapok egy hónapban kézbe.

Barátok eltűntek, mondjuk autó baleset után lehet lett egy kis lenézés, de inkább mindenki el van jegyezve és a párjával tölti a szabad idejét, másoknak gyerekük van.

Volt szép 10évem 17-27 éves korom közt haverok buli, komoly kapcsolat buli,28 évesen lett kapcsolatom, volt egy nevelt lányom ,a kapcsolat vagy nagyon jó volt vagy nagyon rossz.

Egy pénzéhes r lett az exem. Levett pénzzel,szakítás bíróság 50 000 az ügyvéd kimosott, nem történt semmi de a lány feljelentett és nekem kellett bizonyítani az igazat.

Autóval még volt is életem bár barátok akkora már majdnem mind eltűntek.Sokat mentem egyedül rendezvényekre vagy a tesómat rángattam el de mondjuk ő sose rángat sehová,gondolom csak jófejűségből jön. De akkor volt egy kirándulós társaság mentünk erre arra. Nekik gyerekük lett. Akkortájt kijött az aranyerem és sokat ment a hasam.

Összetört az autó feküdtem egy hónapot itthon. Azóta majdnem mindig van valami bajom, herpesz influlenza, aranyér, ilyen gyulladás olyan gyulladás....minden hónapban pár ezer ft vitaminra vagy gyógyszerekre megy el. Éven volt mondjuk 3lagzi,2 legény búcsú. Na azokat élveztem,de anyagilag megterheltek.

Szóval azért nem akarok kimozdulni, mert nincs pénzem. Pedig a világ végére is el gyaloglok ha kell. Munkába is 2,6 km simán elmegyek. Ha nem itthon ülök és álmodozom az életről, akkor hipermarketekben lógok. De ott is mindig megkívánok valamit ami extra költség.Na meg imádok kaját rendelni. Hiába erőltetem, nem kívánom a házi kosztot. Aki haverok keresnek, azok alkeszek mennének kocsmázni. Nekem falusi nagyim a kirándulás, meg vásárlás egyedül. Semmi hobbi vagy értelmes elfoglaltság, kertes házban lakunk ház körül elvagyok. Évek óta nem randiztam, nem táncoltam egy lánnyal, legénybúcsúk lagzik kivételével bulizni se voltam. Tánc,nagyon gáz a mozgásom. Rossz a testartásom előre állnak a fogaim. Test tartást igyekszem korrigálni...volt éjszakai fogszabályzóm 3 is de egyik se használt, utolsó mindig kipergett.

Hogy térjek vissza a való életbe, ne csak az ágy tv net kombóban éljek?



2017. dec. 28. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológust kéne keresned.
2017. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Készűltem erre a válaszra. Heti 6500 ért hallgatot motyogot valamit a végén és aztán adott új időpontot. Havi 30000em nincs erre.
2017. dec. 28. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Te merre laksz? Volna kedved beszélgetni, ismerkedni? 30+ N

2017. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!