Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud egy jó pszichológus...

Valaki tud egy jó pszichológust ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Próbálom rávenni magam, hogy menjek el egyhez, de nem bízom bennük, konkrétan parázok tőlük. Mindenképp olyan kell, amit a TB támogat, nem tudnék ezért fizetni. 18.keruletben lakom, ha ez számít esetleg (nem szívesen maszkalnek el Óbudara pl). Szóval aki a környékre jár pszichológushoz, és saját tapasztalatai alapján tudna nekem ajánlani egyet, azt nagyon megkoszonnem. Sosem voltam még egynél sem, ezért fontos lenne hogy már az első alkalom is jól sikerüljön, hogy utána ne meneküljek el rögtön.

2017. dec. 30. 01:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy azt lehagytam, hogy 19 éves lány vagyok, habár nem tudom számít-e.
2017. dec. 30. 01:39
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az oldalt olvasd el. [link]


Ezt is nézd meg.: [link]


Szerintem, a téged most, ebben az időszakodban aggasztó problémádra, megtalálod a választ és a megoldást.

2017. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megnéztem az árakat és dobtam egy hátast. Nem véletlenül szeretnék állami "ingyenes" pszichológushoz menni. Nem tudnék óránként tíz ezreket otthagyni...

De azért köszönöm a választ.

2017. dec. 30. 02:09
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
El vagy tévelyedve, kérdező! Nehogy azt hidd, hogy te majd kényedre-kedvedre válogathatsz az ajánlások alapján ingyenes pszichológusokból! Ingyenes lehet, hogy egyáltalán nincs! Nagyon kevés van! A háziorvosodtól ill. a helyi szakrendelőben érdeklődj. Ingyenesen más kerületbe nem is mehetnél.
2017. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy működik ez a dolog, azért kértem ajánlásokat. Mint említettem, sosem voltam pszichológusnal. Sőt, azt se tudom ki a háziorvosom, tíz éve nem voltam semmilyen orvosnál (nem, igazolás se kellett soha). Azért kértem itt tanácsot, nem kell rögtön letámadni.
2017. dec. 30. 02:38
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Gugli itt is a barátod

Itt szinte minden megvan: [link]

Bár én nem mennék így, a minőség miatt.

2017. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem kellene ennyire lejezelonek es szemet modon kioktatni masokat elozo hozzaszolo! Csak megsugom, normalis orszagokban ahol a nep nem csak semminek van nezve az alt iskolaktol kezdve/egyetemekig bezarolag van lehetoseg pszichologus felkeresesere! Sot tovabb megyek meg a nagy gyaraknal is van ilyen lehetoseg. Sot! Ingyenesen is el tudsz menni ha arra van szukseged! Ez az alap lenne 2017-ben.


A valasz: sok remenyt en sem fuzok hozza hogy itthon kapsz szakszeru es tenyleg celiranyos/komoly figyelmet ingyenes pszichologustol mar ha egyeltalan van ilyen. Erdemes kutakodni mert sokszor el van bujtatva az informacio es igy nem talaljak meg azok akiknek szuksege lenne ra. Jarj utana, OEP, korzeti orvos, unkormanyzat. Jo tanacs: ha az egyik azt mondja nincs, az meg nem jelent semmit. Ha 5-bol 5 mondja akkor tenyleg nincs.

2017. dec. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En ugy kerultem be az ingyenes pszichologushoz, hogy a haziorvosom beutalt a keruleti pszichiaterhez, akitol megkaptam a keruleti pszichologus elerhetoseget. Nem tudom, a fizetos jobb-e, vagy velem van a hiba, de nekem nem segitett egyaltalan ez az egesz, ami ott tortent.
2017. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Akkor megkeresem a háziorvosomat, bár a nevét se tudom... Úgyhogy azt ki kell derítenem. Nem akarom a családomat is belevonni ebbe az egészbe, szóval ez így vicces lesz.
2017. dec. 30. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet nincs is háziorvosod, mert 10 éve még gyerekorvosnál lehettél nála vannak a kartonok ha anyád nem vitte el később a mostanihoz, akkor azok még mindig nála vannak? hogy lehetsz ilyen egészséges hogy nem voltál soha?
2017. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!