Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud egy jó pszichológus...

Valaki tud egy jó pszichológust ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Próbálom rávenni magam, hogy menjek el egyhez, de nem bízom bennük, konkrétan parázok tőlük. Mindenképp olyan kell, amit a TB támogat, nem tudnék ezért fizetni. 18.keruletben lakom, ha ez számít esetleg (nem szívesen maszkalnek el Óbudara pl). Szóval aki a környékre jár pszichológushoz, és saját tapasztalatai alapján tudna nekem ajánlani egyet, azt nagyon megkoszonnem. Sosem voltam még egynél sem, ezért fontos lenne hogy már az első alkalom is jól sikerüljön, hogy utána ne meneküljek el rögtön.

2017. dec. 30. 01:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Anyám nemrég átvitte egy rendes orvoshoz a kartonokat, de nem tudom a nevét és sosem találkoztam vele. Úgyhogy azt ki kell derítenem valahogy.

Hát nem tudom, ha be is lazasodtam, ami egy évben egyszer volt kb, azt is általában péntekenkent este... Hétvégén meggyógyultam mindig. Vagy csak 1-1 napra maradtam otthon max, de azt leigazoltak anyámék. Szóval nagyon rég nem volt a kezemben orvosi igazolás.

2017. dec. 30. 17:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Jol gondold meg h elmenj e egy ingyenes pszichologushoz. Nalunk Mo.on a kezeles abbol all hogy teletomnek gyogyszerekkel aztan belegebedsz mire le tudsz jonni roluk. Mas kezelesre ingyenesen ne is szamits. Mindezt sajat tapasztalatbol irom. Ha viszont ugy erzed nem tudod mar kezelni egyaltalan a bajodat sem elviselni akkor menj. Valamifele enyhulest ad a gyogyi is.
2017. dec. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jó hát nyilván nem szedek be olyat, amit nem akarok... Meg egy pszichológus nem is adhat gyógyszert.

De amúgy közben rajottem, hogy az egyetemunkon is van pszichológus, szerintem írok neki, hátha van időpontja (esélytelen).

2017. dec. 31. 05:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazad van valoban pszichiater irta a gyogyikat fel, mivel oda kuldott a haziorvos.
2017. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!