Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztem a hitemet, hogy...

Elvesztem a hitemet, hogy valaha ki tudok jönni a szorongásos bajomból. Tippek?

Figyelt kérdés

Annyira lelomboz, amikor olvasom, hogy mások már évek óta szenvednek a szorongástól és nem tudnak kijönni belőle.

Egyáltalán ebből tényleg van kiút? Mi van ha én se jövök ki belőle évek múltán?


Nagyon lerontja az életminőségemet sajnos...


18/F


2017. dec. 30. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, mostanában színezek, ne röhögj ki, de azokon a napokon, ha jut rá időm, lenyugszom, nincs para.De ha nem jut idő ebben elmélyedni, máris jön a szorongás.Nekem jó még a kalcium tabletta, mert alszom tőle mint akit fejbe vertek.
2017. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kijöttem belőle. Évek után, de legalább nem cs.szett el még több évet ez a f.s.

Mitől szorongsz? Én az emberektől szorongtam anno, szoc fóbiám volt. De rájöttem, hogy a többi ember sem annyira más, mint én, nekik is vannak félelmeik és gyengeségeik, és tényleg nem kell azzal foglalkozni, hogy ki mit gondol rólam.

2017. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor azt gondolom, hogy jobb lenne elbutulnom, vagy megőrülnöm, hogy ne is fogjam fel a negatív dolgokat. Csak lebegni egy rózsaszín ködben..
2017. dec. 30. 19:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem ilyen specifikus szorongásom van, hanem inkább mélyen gyökerező és állandó. Azaz egész nap kihat a hangulatomra, rossz gondolatok is gyötörnek..
2017. dec. 30. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen rossz gondolatok?
2017. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Van jó és rossz hírem is. A jó, hogy vannak akiknek sikerül kijönni belőle. A rossz, hogy másoknak meg nem. Bízzunk benne, hogy te az első csoportba fogsz tartozni. Tudod, olyan ez, mint a rák. Van aki teljesen felépül belőle, van aki meg belehal.
2017. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon motiváló vagy. Inkább ne írtál volna semmit..
2017. dec. 30. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsó válaszoló csak jót akart ezzel, nem tudhatta, hogy esetleg még jobban betalál vele... esetleg hipochonder is vagy? Mert akkor mindent értek.
2017. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, vannak sorstársaid, és akár napi egy kis pozitív gondolat is segít... :)

20/L

2017. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy év szorongásból másztam ki nemrég, pszichológus segítségével. Próbálj meg a jelenben élni a jövő helyett, mert ezért szorongsz. Nekem a stresszoldó színező vált be, és az, hogy értelmet adtam az életemnek, vannak céljaim, amiket szeretnék megvalósítani. És az, hogy rájöttem, felesleges olyan dolgokkal foglalkozni, amik nem tesznek jót, meg kell próbálni elengedni minden felesleges stresszt, mert csak árt, nem visz előrébb.


Annál nincs rosszabb, amikor úgy kelsz fel minden nap, hogy gyomorgörcsöd van. Mindenen túl tudod tenni magad, újra és újra, csak a szorongás okával kell szembenézni és szép fokozatosan megoldani. Kitartást! :)


L/19

2017. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!