Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdhetnék ezzel a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel a rossz gondolattal?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és 27 éves a párom. Minden jó közöttünk, nagyon szeretjük egymást. De már a kapcsolatunk eleje óta zavar, hogy nagyobb vagyok mint ő. Magasabb is, szélesebb is, nehezebb is. Ő elég kis testű, nekem a hátam is szélesebb, a fejem is nagyobb (Tehát nem csak elhízásról van szó). Egyszerűen nagyobb alkatú vagyok. És zavar ha ezt látom mondjuk tükörben, vagy utcán, hogy más pároknál normális esetben nem ez a felállás. Ez az érzés hullámzik. Néha erősödik, néha gyengül. De sosem szűnik meg. Így fogom leélni az életem? Már 5 éve együtt vagyunk, és ezt nem tudom megszokni. De emiatt nem akarom elhagyni. Ez őt nem zavarja, de hogy nézhetünk már ki kívülről? Egy nőnek kéne gyengébbnek lenni :(
2015. márc. 1. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik munkatársam nője 130 kg, a gyerek meg kb 90
2015. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg túltenni magadat valahogy.


Több pár is van akinél ez a helyzet. A munkám során hozzánk legtöbben a párjukkal jönnek és minden héten több ilyen párt is látok. Nem mindenhol ekkora különbséggel, de sokszor a nő a nagyobb.


Egyrészről ha Ti tényleg szeretitek egymást akkor hogy engedheted, hogy ismeretlen emberek véleménye szétszakítson titeket?

Nekem az összes barátnőm másfél éven át azt mondta, hagyjam ott a pasimat. Nem tettem, pedig lett volna okom, de én bíztam benne. Tettem a többiek véleményére és most már tudom: megérte bízni benne.


A ti kapcsolatotokat ti tartjátok fenn, ha beengeded mások rossz gondolatait akkor pedig a mások ítélete. Soha ne engedd, hogy mások irányítsák a kapcsolatoddal, a vágyaiddal, az életeddel összefüggő gondolataidat!


Ettől még lehetsz -lehet, nem fizikailag gyengébb, de- gyengédebb.


Ha pedig duci vagy és az is zavar kezdj életmódot váltani, másképp étkezni (ne fogyózni!) és sportolni, vagy nőies mozgásokat tanulni, hogy jobban érezd magad a bőrödben.

2015. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szól bele egyébként senki. Azt nem is hagynám. Csak én is pl ha ilyet látok mondjuk a buszon, azért magamban én is elgondolom h kicsit viccesen néznek ki... És eszembe jut, hogy mi is :( Mikor pl az utcán elsétálunk egy kirakat mellett... olyan... nem szép :( meg mikor átölelem... olyan... nem is tudom. ahhoz hogy én legyek a törékenyebb, a gyengébb, nem így kéne lennie.
2015. márc. 1. 19:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg fotókon.... nem szeretem látni :( Nem az van bennem, hogy néézd kicsim milyen szép pár vagyunk.
2015. márc. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!