Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ezzel a szörnyű...

Mit tehetnék ezzel a szörnyű gondolattal?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy nagyon durva gondolataim vannak. Akihez jártam pszichiáterhez, ott az egyik ápoló sajnos elhunyt, és elkezdtem képzelödni és szorongani hogy biztos én tettem valamit, én öltem meg pedig tudom hogy ilyet nem történt. Ez akkor történt amikor több frontint vettem be a kelleténél és esetleg nem volt e olyan hogy kába állapotban megöltem. tegnap irt fel az orvos egy újfajta antidepresszánst de annak kell két három hét mire hat. Mit csináljak addig? Félek nagyon a börtöntől!
2017. nov. 7. 07:39
 1/3 Poris2000 ***** válasza:
Biztosan nem te ölted meg, a frontin okozta kába állapotban nemhogy ölni nem tudsz embert, de úgy kb. semmit nem tudsz jóformán csinálni. Amíg nem hat az antidepresszáns, nem sok dolgot tudsz csinálni. Remélem, hogy a pszichiátert tájékoztattad róla, hogy ilyen tévképzeted van, hogy te ölted meg az ápolót. Ez a fajta gondolat pszichotikus állapotokban tud rád törni, mert a realitásérzeted kárt szenved. Szóval tud róla a pszichiáter, hogy ilyen gondolataid vannak?
2017. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy kissé eltávolodtál a valóságtól.

Milyen pszichés betegséged van amit diagnosztizáltak nálad?

Írhatnál nekem privát üzenetet ha gondolod.

20L

2017. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kényszergondolat. Próbáld ignorálni. Nehéz lesz, de ha sikerül, akkor onnantól kezdve már nem fognak tudni megijeszteni az ilyen gondolatok.
2017. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!