Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ex - anorexiások. Segítség?

Ex - anorexiások. Segítség?

Figyelt kérdés
Az anorexiából próbálok kigyógyulni. De mindig elkap a bűntudat. Most is megettem egy pogácsát és félek hogy hízni fogok. Ebédre ettem töltött káposztát fehér kenyérrel. Meg egy almát. Szerintem vacsira eszek még almát. Iszonyatosan bűntudatom van. Félek, hogy hízni fogok. Ti hogyan mentetek ezen keresztül? Ez elfog múlni?

2018. jan. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni.Kitartás.Ahogy visszaerősödik a tested annál jobb lesz és nem lesz bűntudatod.
2018. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogd fel úgy, hogy ez kell ahhoz, hogy újra ÉLHESS. Lemondások nélkül, egészségesen. Nekem ez segített, és bár a súlyom még mindig picivel a normális tartomány alatt van, mostanra újra szeretek enni, és bűntudatom sincs.

25/N

2018. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, aztán rájöttem, hogy ha egészésges ételeket fogyasztok (egész nagy mennyiségben) akkor nem hízok és mág büszke is vagyok magamra, hogy milyen szépen vigyázok a testemre.
2018. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!