Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan köztetek aki sírva...

Van olyan köztetek aki sírva ment a tündérhegyre?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Sosem voltam még Tündérhegyen. Néztem képeket, egészen jót lehet ott sétálni. A séta nagyon jó depresszió kezelésére. Intenzív mozgás oxitocint szabadít fel. [link]


Szeretek sétálni és közben gondolkodni, és utána elszabadulni a gondolatoktól (meditálni). Sírva nehéz lehet felmenni, mert nehezebben kapnék levegőt és most a hidegben a könnyek csípnék az arcomat, meg nem venném észre az apró gyönyöröket az út mentén.

2018. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
A depresziónak LELKI okai vannak,mint minden más ilyennek.
2018. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én holnapután megyek 21/F ja szerintem fogok sírni..
2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem, amikor az emberek megmondják a depressziósoknak, hogy ők akarták a betegségüket és csak az ő felelősségük, hogy oda jutottak, mert a lelküket nem tartják karban és semmi köze a depressziójuknak ahhoz, hogy milyen társadalomban és társaságban élnek.
2018. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!