Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időnként más nyelven beszélek,...

Időnként más nyelven beszélek, miért?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttem haza a norvég szigetekről (Bjørnøya), és azóta néhányszor előfordult hogy bizonyos emberek jelenlétében érthetetlen nyelven beszélek a tudtom nélkül?!?! Ők csak néznek rám ilyenkor hogy mi ütött belém de tudatomnál se vagyok. Mit tegyek? Nagyon rémisztő ez nekem. Köszönöm segítséget!

2018. jan. 4. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha idegen, de értelmes nyelven az természetes. Egyszerűen elszoktál a magyar nyelvtől.
2018. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát én rengeteg koreai sorozatot nézek, és nagyon rászoktam ha valami olyan történik hogy: aishhh... (facom kb xD) vagy néha aigoo-zok (OMG kb) akkor sokszor jinja-zok ("csincsá") (tényleg? Komolyan? Tényleg... Komolyan...) meg random koreai szavakra. Próbálom magam leszoktatni de nagyon fogékony vagyok rá így nehéz. Igaz én csak így az orrom alatt magamba szoktam. Na de ha te őrült vagy akkor én is :D
2018. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csupán 4 hetet töltöttem kint. Egyik napot egy felszentelt faluban töltöttem ahol csupán páran laknak és ott egy fiatalabb nő csak random megfogta a kezem és rámásított. Tudom hülyeségnek hangzik de lehet ő adott át nekem valami átkot vagy akármit?
2018. jan. 4. 01:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A félelmed beteges inkább. Pihenj, holnap jobban leszel.
2018. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Maga vagy az ördög:D
2018. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha elutaznék ugyanúgy 4 hétre egy déli államba az segíthet? Ugye észak-dél pont ellentéte egymásnak, hátha ebbe is segítene.
2018. jan. 4. 01:22
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy Párszaszájú vagy, minden jel erre mutat! 😱
2018. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Simán lehet, hogy az ördög. Imádkozz Jézushoz!
2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vissza kell menned a nőhöz és visszaásítani neki.
2018. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ásításkor úgymond rádásított egy démont.Imádkozz
2018. jan. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!