Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik hosszú ideig küzdöttek a...

Akik hosszú ideig küzdöttek a depresszióval, hogyan álltatok talpra?

Figyelt kérdés

Azoktól kérnék tanácsot, akiket hosszú ideig legyűrt a depresszió. Ti hogyan álltatok fel belőle?

Már évek óta nem dolgzom, nincsenek barátaim, nem megyek egyedül sehová. Nem tudom hogyan kezdhetném újra az életem. Mivel kezdjek? Hogy dolgozhatnék több évnyi kihagyás után?



2018. jan. 4. 13:13
 1/2 Sephoris válasza:
Már az jó dolog, hogy egyáltalán ki akarsz belőle jutni és dolgozni szeretnél. Első dolog, napirend. Normális időkorlátok mellett próbálj szokásokat kialakítani, ez abban segít, hogy beleszokj a napi rutinba. Sablonos lenne azt írni, hogy ismerkedj, de jó lenne ha lakóhelyed engedi és van ilyen, keresnél valami csoportos foglalkozást, esetleg jótékonysági munkát, vagy amit szeretsz csinálni. Utoljára pedig, jelölj ki magadnak olyan területet ami érdekel és kezdj keresni azon a területen állást. Vagy ha van valaki jó ismerős, családtag és megoldható akkor mellette kezdj el dolgozni. Új munkahely mindig nehéz helyzet, mert alapvetően nem tudod milyen emberekkel kerülsz össze. Próbálj nyitottabb lenni. De a legfontosabb, hogy te motiváld magad, hogy sikerüljön. Sok sikert kívánok!
2018. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én idén töltöm a 24-et és megmondom őszintén nekem sehogy nem sikerült eddig kilábalni. 3 év alatt volt 6 munkahelyem, egyik se a saját szakmámnak megfelelő, sokat sírtam is, meleg vagyok, de ezt nem merem felvállalni, párkapcsolatom még nem volt. Semmi örömöm sincs az életben, jelenleg is alig 70000 Ft a fizetésem, számlák vannak elmaradva, fogalmam sincs hogy hogyan tovább innen.
2018. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!