Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog, hogy a pszichi...

Normális dolog, hogy a pszichiáter nem állított fel diagnózist? És felírt gyógyszer.

Figyelt kérdés

Én azt vártam volna, hogy pontosan körülhatárolja egy pár konzultáció alkalmával, hogy pontosan mi lehet a bajom (depresszió, szorongás), hogy kikérdez, hogy van-e öngyilkossági gondolatom stb, és kapok papírt a diagnózisról (mint ahogy egy orvosnál szokás).


Beszélgettünk, szóval valamennyire kifejtettem, hogy mi a probléma, és írt is fel gyógszert, egy hónap múlva meglátjuk, hogy hatott.


2018. jan. 7. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon pontos diagnózist állított fel, csak az alapján tud gyógyszert írni. Csak nem köti az orrodra, mert veszélyes lehet ilyen helyzetekben, például elkezdesz utánaolvasgatni, és belekötsz a módszerébe...

Szóval hogy rá kell bíznod, elég neki tudnia.

2018. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!