Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez elmúlik valamikor vagy...

Tomi 11 kérdése:

Ez elmúlik valamikor vagy csak rosszabb lesz? Mit kéne csinálnom? Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorom óta vannak kisebb nagyobb problémák, de most másfél hónapja máshogy kezdtem el gondolkodni valamiért pl. nem tudtam elfogadni hogy nem tudom megfejteni hogy kerültem erre a világra , hogy a lelkem az miből van vagy hogy működik később attól kezdtem el félni hogy ezt az egészet csak álmodom és mindenki csak a képzeletemben létezik és a valóságban csak én vagyok egyedül és ami a legrosszabb hogyha a halál után van élet ezek a kérdésekre még akkor sem kapok választ és ez miatt rosszul voltam. Most már egy kicsit jobban vagyok de még mindig nagyon rossz.

Válaszokat köszönöm 19 f



2018. jan. 7. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek az emberiség nagy kérdései. Ne agyalj rajtuk, mert tényleg megbolondulsz. Nézz meg egy jó filmet, menj el bicajozni, focizni, hajtsad a csajokat, újíts fel egy motort, vagy tanulj meg dobolni. Az a lényeg, hogy lekösd a csapongó gondolataidat, és ne próbálj meg olyasmit megfejteni, amit nálad nagyobb koponyák sem tudtak.
2018. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok szabadidőd van agyalni...
2018. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!