Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem emlékszem?

Miért nem emlékszem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szinte már semmire sem emlékszem, ami történik velem. A napok teljesen összemosódnak egy szürke monoton valamivé, és ha valaki kérdezi, mit csináltam pl múlt héten nem tudnék válaszolni. Kezd nagyon elfajulni, a suliban igazolatlan hiányzásaim vannak nem is olyan régről, és nem is emlékszem arra, mit csináltam, hol voltam akkor. Ez nem valami fényes, tudom..

Sokszor egész napok esnek ki.

Nem használok semmilyen fajta gyógyszereket vagy drogokat, alkoholt sem szoktam inni.

Mitől lehet ez?



2018. jan. 8. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 15/L
2018. jan. 8. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Eszel rendesen?

Csak azért kérdezem, mert nekem akkor volt ilyen, amikor nagyon kemény diétát tartottam, és nem vittem be elegendő szénhidrátot.


22/N

2018. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem szoktál szèdülni? Nekem akkor volt ilyen amikor nagyon keveset ettem,ittam ès nem aludtam ki magamat.Próbálj több cukrot bevinni a szervezetbe.
2018. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, rendesen eszem.. Bár néha az is kiesik.
2018. jan. 8. 21:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyakran szédülök, de elég sok cukrot fogyasztok. :/
2018. jan. 8. 21:00
 6/6 anonim válasza:
Ez azért van mert nem figyelsz. Gondolom máson jár az eszed, de ez természetes. Én sem emlékszem, hogy hogyan nyitottam ki az ajtót mert nem figyelem, reflexből megy. Ha nem tornásztatod az agyad akkor felejtesz.
2018. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!