Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok a kollégiumba...

Miért nem tudok a kollégiumba aludni?

Figyelt kérdés
4 hónapja lakom itt (egyetemi kollegium ) és szinte minden nap 3-4 fele alszom el vagy még később néha van hogy egész éjjel nem alszom pedig álmos vagyok, aztan 7kor kelnem kell s lersze egesz nap szarul vagyok.Ha hazamegyek hétvégére akkor meg már semmi bajom. 5en vagyunk a szobába de a többiek csendben vannak úgyhogy nem zaj miatt nem alszom. Amikor aludnom kellene elkap egy szorongás, idegesseg,melegség és egyfolytában pisilnem kell, rossz gondolatok jutnak eszembe es sirnom kell. Iszok alvasjavito teát de nem hat. Valakinek tapasztalata? Mit tegyek? Segítség! Ez annyira rossz! 20\L

2018. jan. 8. 23:39
 1/5 anonim válasza:
Írtam privi.
2018. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellemetlen vagy büdös szag van a szobátokban? Én is ezért nem tudtam aludni kollégiumban régen. Bár mi 6an voltunk és fiúk.
2018. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs budos és a szobatarsaimMal sincs gond...szeritem nálam van fejbe a baj
2018. jan. 9. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkezdesz agyalni elalvás előtt? Mert ha igen, akkor ez az oka.
2018. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában én is így vagyok. :(
2018. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!