Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírok aludni?

Miért nem bírok aludni?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom, aki a kezdetektől átaludta az éjszakát. Néhány hónapja felkel enni egyszer és alszik is tovább, én pedig hetek óta nem bírok visszaaludni, de mostmár este se tudok elaludni. Este fél 10-kor feküdtem le, azóta se alszom. Holnap 5 órát kell vezetnem. Nem vagyok álmos, bezzeg napközben... sajnos sportolni nincsen időm, mert napi 2 órát dolgozom és államvizsgára tanulok. Tudtok valami tippet adni, hogy mi lehet a gond, miért nem tudok aludni. Esetleg mit tegyek ellene?

2017. dec. 9. 04:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

itt több választ találsz

[link]

2017. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kialvatlanul ne vezess. Főleg ne 5 órát.


Lehet, valami endokrinológiai probléma van a háttérben, vagy olyan élelmiszerek, gyógyszerek amik a hormonháztartásba bekavarnak.

2017. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Forduéj dokihoz, az alvászavar veszélyes dolog.
2017. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fordulj*
2017. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam alvászavaros, nekem a stressz miatt alakult ki, amint a teher lekerült a vállamról aludtam mint a bunda. Lehet neked is ez, hogy egyszerre kell ellátnod az anyai teendőket meg még tanulnod is. De mindenképp fordulj orvoshoz mert nem lehet szórakozni ezzel.
2017. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok 2 hete....

Nem bírok aludni, ha el is alszok pár óra múlva magamtól felkelek és nem tudok visszaaludni.

Én kaptam altatót...néha segít, de nem akarok rászokni. Így ma Sedativ pc-t vettem...hátha...

kitartást! tudom milyen rossz..

2017. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na, muszáj volt levezetnem, de már itthon vagyok, túléltük:). Én is a stresszre tippelek, de az államvizsga csak márciusban lesz.... Altatószerűséget nem szeretnék bevenni, félek, hogy nem ébredek fel a kislányunkra. Holnap lazítok és hátha picit jobb lesz. Nagyon köszönöm a válaszokat. Még szívesen olvasnék tapasztalatokat/tippeket.
2017. dec. 9. 20:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ezért le fognak oltani. Mi lenne, ha te is ennél?
2017. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha én is ennék, nem értem.
2017. dec. 10. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
A gyerek elalszik hűtőfosztás után.
2017. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!