Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegség? Vagy valami más...

Betegség? Vagy valami más lehet a háttérbe?

Figyelt kérdés
Szép és jó minden. Csak épp valami megse jó. Nehéz elmagyarázni de legjobban ahhoz az érzéshez tudnám hasonlitani mint amikor nagyon álmos az ember és nem tud koncentrálni az agyad már kezd kikapcsolni. Minden ugyan olyan mint rég, csak tompább minden. Ez 1 honapja jött elő, és azóta folyamatos. Ha le tudom kötni magam valamivel akkor jó minden , csak olyan furcsa hogy " az elöbb kezdtem el és máris kész vagyok. De ha nincs mit csinaljak be gerjesztem magam. Es akkor már gondolok mindenféle hogy mitől lehet... Neha 1_2 sör után elmulik. De utána visszajön. Este sokaig fennvagyok és 2-3 órákat tudok aludni. Valakinek hasonlo? 23/f

2018. jan. 11. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem írtál semmi konkrétat így nagyon nehéz válaszolni
2018. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan mint amikor hirtelen felkeltenek és még nem vagy magadnál. Ez s bajom és egyfolytaban ezt érzem. Ha alszok, pörög sz agyam. Ha ébren vagyok akkor meg be van tompulva. Olyan mintha kialakúlt volna egy sik.egy kőztes állapot,
2018. jan. 11. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rosszul hangzik. Menj el pszichiáterhez
2018. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan mint amikor hirtelen felkeltenek és még nem vagy magadnál. Ez s bajom és egyfolytaban ezt érzem. Ha alszok, pörög sz agyam. Ha ébren vagyok akkor meg be van tompulva. Olyan mintha kialakúlt volna egy sik.egy kőztes állapot,
2018. jan. 11. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi kávét iszol meg ? Szerintem vagy erősebb kávét kellene innod vagy csak a mostani mennyiséget növelni.
2018. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!